Skip to Content

صبح بخیر خراسان

Loading the player...

"یا فتاح و  یا رزاق"                

"صبح"، آغاز یک صفحه از داستان زندگی است. در نبض کودک "صبح"، این راز برکت است که می‌نوازد؛ پس به حرکت، سلامی دوباره بایدکرد. بوی خوشبختی را می‌شود از گلوی گلدان‌ها بویید. تابندگی "صبح"، جامه‌ای نو بر تن ذهن می‌پوشانَد. "صبح" که در بهارستان دل آشیانه ‌کند، سوار بر درشکه‌ی نور، شعر می‌پاشد و امید. کسانی که در گذر زندگی، با روزمرگی میانه‌ای ندارند، در هر "صبح"، راه خود را برای رسیدن به هر چه خوبی‌است، کوتاه ‌می‌کنند تا شامگاهان، " پشیمانی" میهمان ناخوانده‌ی قلبشان نشود.

و " صبح" در خراسان پیوندی ژرف دارد با خورشید هشتم وقتی که نوای" اللّهمّ صلِّ عَلَی علیِّ‌بن موسی‌الرّضاء‌المرتضی ..." بر زندگی‌ها برکت می‌پاشد.

برنامه‌ی صبح بخیر خراسان با رویکرد اجتماعی از آغازین دقایق لبخند صبح شروع میشود.

آغاز صبحی شاد برای مخاطبان با ارائه‌ی بخش‌های اطّلاع‌رسانی صبح‌گاهی مورد نیاز از قبیل ترافیک، هواشناسی، کیفیّت پایش آلودگی هوای شهر، اخبار روزنامه‌های صبح استان، کمک به رفع برخی مشکلات و معضلات شهری و ... مهم‌ّترین ضرورت‌های تولید و پخش این برنامه‌ی صبح‌گاهی‌است.

بخش‌های برنامه هم عبارتند از : گفتار گوینده، موسیقی‌های بی‌کلام و باکلام، سخنان کوتاه کارشناسان با موضوعات حقوقی، اقتصادی، تغذیه، سبک زندگی و ...

نظرات و پیشنهادات شما مخاطبان عزیز نیز به صورت تلفنی و پیامکی در برنامه پخش می‌شود.

بخش ورزشی یکی از بخش‌های پویای برنامه است که ضمن پرداختن به فواید ورزش‌کردن در صبح، اخبار ورزشی روزنامه‌های استان را هم تقدیم شما خواهدکرد.

یکی از بخش‌های مهمّ برنامه که با مشارکت شهروندان انجام‌می‌شود، گزارش است. گزارشگر برنامه هر روز علاوه بر حضور در یکی از اماکن عمومی ورزشی برای انعکاس و ترغیب نشاط صبح‌گاهی، هر دوشنبه نیز در یکی از محلّات شهر به درخواست شما حضورخواهد داشت و ضمن مطرح‌کردن نظرات شما، فراخور زمان برنامه، با مسؤولان نیز برای پاسخ‌گویی گفت و گو خواهدکرد.

گروه برنامه‌ساز صبح بخیر خراسان هر پنج‌شنبه نیز به یکی از شهرستان‌های استان سفر‌‌می‌کنند و ضمن اجرای زنده در بین مردم با حضور مسؤولان، به معرّفی فرصت‌ها و جاذبه‌های هر شهرستان خواهندپرداخت.

با شنیدن برنامه‌ی صبح بخیر خراسان، صبح خود را به حرکت و برکت، خواستن و توانستن و امید و خوشبختی گره‌بزنید.

 ساعت 06:30 هر روز  به جزجمعه‌ها  به صورت زنده و مستقیم از پایتخت معنوی ایران

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : محمد کمالی

گویندگان : علی ذکریایی وعلی اصغر صفاجو

گزارشگر : سعید فروردین