سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

صبح بخیر خراسان - تولیدات رادیو

 

 

برنامه های رادیو

صبح بخیر خراسان

• تهیّه‌ کننده: امیر رضا رئوف/ مهدیّ مقدس زاده

• نویسنده: ناصری/ زمانیان

• گوینده: کشوری/ دهقانی

• گزارشگر: سلیمی 

• صدابردار: صادق فرزانه/ جعفری

• دستیار تهیه: پروین قربانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

*صبح بخیر خراسان*

 

*صبح بخیر خراسان* از *مرکز خراسان رضوی پایتخت معنوی ایران * پنجره‌ای به روشنایی صبح با طراوت. برنامه‌ای جذّاب و پُر شوق، سرشار از امید به زندگی و آینده.

شروع نخستین ساعات روز با برنامه زنده و پُر شنونده صبح‌گاهی رادیو، رنگ تازه‌ای به صبح‌ می‌بخشد و  روحیه‌ای با نشاط و متعالی به عزیزان شنونده هدیه می‌شود و روزی نو، شاد و با نشاط رقم می‌خورد.

این برنامه که شور و تلاش صبح‌گاهی را منعکس می‌کند در ساعت 7:00  بامداد آغاز می‌شود و به مدّت 60 دقیقه ادامه پیدا می‌کند.

بخش‌های متنوّع برنامه صبح رادیو استانی شامل: آرم، گفتگوی مجری، *سلام به امام رضا علیه السّلام*، اعلام موضوعات جذّاب و مسائل متنوّع و متعدّد شهری، به روز و ملموس/ تلفن‌ها و پیامک شما شنوندگان عزیز/ پیام‌ها و پاسخ‌گویی مسؤولین/ گفتگو با کارشناس ترافیک، تشریح وضعیت ترافیک، توصیه‌های ترافیکی، قوانین راهنمایی، وظیفه شناسی، حقوق شهروندی/ گفتگو با کارشناس آب و هوا، تشریح وضعیّت و کیفیّت جوّی شهر/ گفتگو با پلیس راهور، پلیس راه/ گفتگو با کارشناس تغذیه/ کارشناس تربیت بدنی/ اخبار، ‌آمار، اطّلاعات مورد نیاز، قیمت اقلام ضروری، اعلام برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، سیمینارها، اخبار هنری، فرهنگی و ورزشی/ گزارش‌های زیبا، بدیع، دل‌نشین و ساده از صحنه‌های کار و تلاش، افراد نخبه، کارآفرینان، افراد موفّق/ بسته‌های پزشکی، سلامت روانی، محیط زیست، ورزش، خانواده، اقتصاد مقاومتی، جوانان/ تیترهای جالب مطبوعات به خصوص تیترهای ورزشی روزنامه‌ها/ قطعات موسیقی و ترانه‌های خراسانی/ سه‌شنبه‌های بدون خودرو و ... می‌باشد.

سال تولید: 1396