Skip to Content

صراحت لهجه شهید مدرس، الگوی نمایندگان مجلس است

صراحت لهجه شهید مدرس، الگوی نمایندگان مجلس است

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از همکاران بنده در مجلس شورای اسلامی سعی می‌کنند که از روش، منش، ساده‌زیستی، تحرک و صراحت لهجه شهید مدرس الگو بگیرند.
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون 10 آذر سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در مجلس شاهد هستیم که آن روحیات، روش‌ها و منش‌های شهید مدرس در عملکرد نمایندگان مجلس حاکم است.

وی افزود: بسیاری از همکاران بنده در مجلس شورای اسلامی سعی می‌کنند که از روش، منش، ساده‌زیستی، تحرک و صراحت لهجه شهید مدرس الگو بگیرند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایشان در زمینه صراحت لهجه، الگوی مهم نمایندگان هستند و ما همواره از این مسئله برای گرفتن حقوق مردم و توجه به خواسته‌های آنها توجه کنیم.

وی افزود: تلاش می‌کنیم که ویژگی‌های آیت‌الله مدرس را مدنظر قرار داده و به عنوان یک الگو به شخصیت ایشان نگاه کنیم و امیدوار هستیم که این مسئله انجام شود.

حاجی دلیگانی با اشاره به ویژه برنامه مجلس در سالروز شهادت آیت‌الله مدرس تصریح کرد: همه ساله در صحن مجلس برنامه‌ای در این روز برگزار می‌شود و در شهرستان کاشمر نیز ویژه‌ برنامه‌ای برای بزرگداشت شهید مدرس برگزار می‌شود که از نمایندگان برای حضور در این برنامه دعوت شده است.

انتهای پیام/ ب