حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

صفهای طولانی مردم خراسان رضوی در شعب اخذ رای - محتوای خبر

 

 

متن خبر

صفهای طولانی مردم خراسان رضوی در شعب اخذ رای

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی امروز در ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران گفت: همیشه صفهای طولانی مردم خراسان رضوی در شعب اخذ رایمشارکت مردم خراسان رضوی در انتخابات از متوسط کشوری بالاتر بوده است و این بار نیز چنین خواهد شد.

علی رضا رشیدیان افزود:صفهای طولانی مردم در شعب اخذ رای نشانگر خلق حماسه ای دیگر در انتخابات است.

او گفت: بر اساس پیگیریهای انجام شده هیچ مشکل خاصی در برگزاری انتخابات وجود ندارد و هماهنگی لازم برای این موضوع مهم انجام شده است

رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز جمعه 29 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور در چهار هزار و 573 شعبه اخذ رای در شهرها و روستاهای خراسان رضوی آغاز شده است.

انتخابات شوراها در هشت شهر استان به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شودکه 555شعبه مکانیزه در این شهرها فعال و هزار و 800صندوق برای آنها پیش بینی شده است.

محمد دهقان رئیس هیات عالی نظارت خراسان رضوی هم در بازدید ستاد انتخابات استان گفت: هم اکنون همه تدابیر لازم برای برگزاری صفهای طولانی مردم خراسان رضوی در شعب اخذ رایانتخابات پرشور اندیشیده شده و کار نظارت بر انتخابات به بهترین شکل ممکن در حال انجام است.

 
 
 
 
 
 

دانلود