Skip to Content

عمار به‌دنبال مکانی برای مراسم افتتاحیه در مشهد می‌گردد/ آغاز غیررسمی اکران‌ها

دبیر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: تاریخ مراسم افتتاحیه در مشهد با توجه به اینکه هنوز در حال بررسی برای مکان مشخصی هستیم معین نشده است و به محض مشخص شدن مکانی برای افتتاحیه رسمی از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهیم کرد.


احسان مینائی‌راد در گفتگو با خبرنگار مهر ابراز کرد: شهرهای متقاضی برای اکران فیلم‌های جشنواره فیلم عمار در حال افزایش هستند و یکی از تفاوت‌های جشنواره امسال نسبت به سال قبل پیگیری خود مردم برای اکران فیلم ها است.

وی عنوان کرد: گناباد به عنوان اولین شهر در خراسان رضوی شب گذشته مراسم افتتاحیه جشنواره را برگزار و اکران فیلم‌ها به صورت رسمی آغاز شد.

مینائی راد اظهار کرد: تاریخ مراسم افتتاحیه در مشهد با توجه به اینکه هنوز در حال بررسی برای مکان مشخصی هستیم معین نشده است ولی در سبزوار روز سه شنبه با حضور علیرضا دلبریان و در نیشابور طی دو روز آینده آغاز می شود.

دبیر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار با اشاره به روند رو به افزایش شهر های متقاضی برای اکران فیلم ها در خراسان افزود: در حال حاضر نزدیک به 20 شهر تقاضای اکران داشته اند که حدود 40 اثر از فیلم های جشنواره ظرف امروز و فردا در اختیارشان قرار داده می شود تا بعد از مراسم افتتاحیه اکران را آغاز کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به رویکرد جشنواره که برگزاری بدون هزینه است، مدیریت اکران بر عهده خود اکران کننده بوده که برنامه ریزی لازم را برای اکران آثار متناسب با مخاطب و امکانات انجام می دهد.

مینائی راد تاکید کرد: اکران فیلم ها در برخی از مساجد و مدارس علمیه مشهد آغاز شده ولی هنوز مراسم رسمی افتتاحیه انجام نشده است و در حال حاضر به دنبال مکانی مناسب به منظور انجام مراسم افتتاحیه هستیم.

Authors: خبرگزاری مــهر