رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

فعالیت تبلیغی هزاران مبلّغ در محرّم امسال - محتوای خبر

 

 

متن خبر

فعالیت تبلیغی هزاران مبلّغ در محرّم امسال

بیش از سه هزار و ۵۰۰مبلّغ دینی در ایام ماه محرم الحرام امسال در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: تحکیم بنیان خانواده و توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از برنامه‌های اصلی این مبلغان به شمار می‌رود.فعالیت تبلیغی هزاران مبلّغ در محرّم امسال

حجت‌الاسلام صاحبقرانی بابیان اینکه مهم‌ترین برنامه اداره کل تبلیغات خراسان رضوی در ماه محرم ۱۴۴۱ هجری قمری اعزام مبلغ است افزود: این اداره کل هزار و 350مبلّغ و 500مبلّغه را در این ایام به همه نقاط استان اعزام می کند.

وی گفت: البته مبلّغان دیگری نیز وجود دارند که از طرف دیگر سازمان‌ها و نهادها حکم تبلیغی گرفته و پس از معرفی به سازمان تبلیغات اسلامی اعزام می‌شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه تعداد این افراد ۷۵۰نفر است گفت: همچنین ۲۰گروه جهادی تبلیغی با حضور مبلغان و مبلغات جهادی در استان اعزام شدند و در روستاهای محروم به فرهنگ‌سازی و تبلیغ می‌پردازند.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی افزود: فعالیت گروه‌های جهادی فقط منحصر به فعالیت‌های تبلیغی نیست و شامل فعالیت‌های عمرانی و خدمات اجتماعی نیز می‌شود.

او افزود: همچنین تعداد مبلغان خراسان رضوی که در روستاها سکونت داشته و وظیفه تبلیغی ماه محرم را انجام می‌دهند، ۹۳۰نفر است.