Skip to Content

فعالیت شبانه‌روزی فروشگاه‌های «به نشر» در اطراف حرم مطهر رضوی

فعالیت شبانه‌روزی فروشگاه‌های «به نشر» در اطراف حرم مطهر رضوی

همزمان با هفته پایانی ماه صفر و فرارسیدن ایام رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) ، فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی در اطراف حرم مطهر رضوی به صورت شبانه روزی پذیرای به زائران خدمات‌رسانی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به نقل از روابط عمومی به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)، با توجه به خیل عظیم عاشقان امامت و ولایت که در این ایام به زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم می شتابند، پنج فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در هفته پایانی ماه صفر به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به زائران ارائه خدمت می کنند.

فروشگاه‌های به نشر در اطراف حرم مطهر رضوی از تاریخ 28 آذرماه لغایت 5 دی ماه آماده عرضه کلیه کتاب‌ها و محصولات فرهنگی این انتشارات و سایر کتاب های موسسات فرهنگی آستان قدس رضوی می باشند.

این فروشگاه‌ها شامل فروشگاه شماره 4 واقع در بست شیخ طوسی، فروشگاه شماره 6 در خیابان نواب صفوی، فروشگاه شماره 8 واقع در باب الجواد، فروشگاه شماره 10 در جنب باغ رضوان و فروشگاه شماره 12 در باب الرضا(ع) است.

 علاقه مندان به تهیه کتاب های انتشارات آستان قدس رضوی می توانند، با مراجعه به  نشانی اینترنتی www.behnashr.com از لیست کتاب های این انتشارات دیدن فرمایند.