Skip to Content

فعال شدن بزرگترين ايستگاه صلواتي پذيرايي زائران رضوي

بزرگترین ایستگاه صلواتی پذیرایی از زائران پیاده در غرب خراسان رضوی فعال شد.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسئول برگزاری این ایستگاه گفت: این ایستگاه بزرگ صلواتی بین راهی با عنوان «جان نثاران ولایت» در حاشیه روستای صدخرو شهرستان داورزن در غرب خراسان رضوی برای خدمات رسانی به زائران حضرت ثامن الحجج(ع) فعالیت خود را آغاز کرده است.

علی قاسمی کیا افزود: در این ایستگاه که در باند جنوبی جاده شاهرود - سبزوار برپا شده است به مدت پنج روز از زائران و کاروانهای زیارتی حرم ثامن الحجج(ع) که در دهه آخر ماه صفر برای عزاداری به مشهد مقدس مشرف می شوند با چای، شیر، انواع دم نوش، غذای سرد و گرم پذیرایی می شود.

عضو شورای اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: نمایشگاهی با عنوان از «کربلای حسینی تا کربلای خمینی» به صورت ماکت، تجسمی از وقایع عصر عاشورا و میادین هشت سال دفاع مقدس، نمایشگاهی از تصاویر شهدای دوران دفاع مقدس و نمایشگاه نقاشی کودکان و ارائه بسته های فرهنگی شامل کتابهای ادعیه و فرهنگی به همراه لوح فشرده از برنامه های فرهنگی و مذهبی این ایستگاه به زائران پیاده است.

قاسمی کیا گفت: دراین ایستگاه صلواتی همچنین خدماتی چون آپارات، تعمیر خودرو، آرایشگری، خیاطی، کفاشی، کارواش و جوشکاری نیز به صورت رایگان به زائران حضرت ثامن الحجج (ع) ارایه می شود.