Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

فینالیست‌های 5 وزن اول کشتی جام یادگار امام (ره) مشخص شدند

فینالیست‌های 5 وزن اول کشتی جام یادگار امام (ره) مشخص شدند

نفرات راه یافته به دیدار فینال پنج وزن نخست رقابت‌های بین المللی کشتی جام یادگار امام (ره) مشخص شدند.

 

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) روزهای 9 و 10 بهمن ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می شود.

 

پس از برگزاری مسابقات صبح روز نخست این رقابت ها که امروز پنج شنبه در حال برگزاری است نفرات راه یافته به فینال مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

 

 

کشتی آزاد:

 

42 کیلوگرم:

افشین صبوری (ایران) – شاهین مختاراف (آذربایجان) برنده

پاک وی سونگ (کره شمالی) – وحید ورزنده (ایران) برنده

فینال: شاهین مختاراف (آذربایجان)- وحید ورزنده (ایران)

 

 

50 کیلوگرم:

کیم کوم یوک (کره شمالی) برنده- مجید داستان (ایران)

علی عباس رضا زاده (ایران) برنده- چهابان رمای کالا (اوکراین)

فینال: کیم کوم یوک (کره شمالی) - علی عباس رضا زاده (ایران)

 

 

58 کیلوگرم:

ارنازار اکماتالیف (قرقیزستان) – امیرحسین مقصودی (ایران) برنده

فاضل حسن اف (آذربایجان)- کنایش دویسنکول (قزاقستان) برنده

فینال: امیر حسین مقصودی (ایران)- کنایش دویسنکول (قزاقستان)

 

 

69 کیلوگرم:

عبدو قدیر عبدو جبار (قزاقستان) برنده- اسماعیل عبداله یف (آذربایجان)

علی سوادکوهی (ایران) برنده- یسلین گورجیف پتروف (بلغارستان)

فینال: عبدو قدیر عبدو جبار (قزاقستان)- علی سوادکوهی (ایران)

 

 

85 کیلوگرم:

مهدی بابایی (ایران) برنده- سجاد عزیزی (ایران)

میثم زمانی (ایران) برنده- ناوال رومن (اوکراین)

فینال: مهدی بابایی (ایران) – میثم زمانی مقدم (ایران)

 

 

کشتی فرنگی:

 

 

46 کیلوگرم:

میکولا کونوال (اوکراین) – علیرضا نجاتی (ایران) برنده

رامال احدلی (آذربایجان) – مهدی محسن نژاد (ایران) برنده

فینال: علیرضا نجاتی (ایران)- مهدی محسن نژاد (ایران)

 

 

54 کیلوگرم:

حسن دادخدازاده (ایران) – محمد غلامی (ایران) برنده

لری ابولادزه (گرجستان)- رضا کبیری (ایران) برنده

فینال: محمد غلامی (ایران) – رضا کبیری (ایران)

 

63 کیلوگرم:

محمد سگوند (ایران)، برنده- جیحون نصیراف (آذربایجان)

محمدرضا بذرگر (آیران)- پرویز نصیب اف (اوکراین) برنده

فینال: محمد سگوند (ایران)- پرویز نصیب اف (اوکراین)

 

 

76 کیلوگرم:

محمدرضا رضایی (ایران) برنده- اشکان امیدیان فر (ایران)

سید محمد چوبچیان (ایران) برنده – دیمیتریو حارودی (اوکراین)

فینال: محمدرضا رضایی (ایران)- سید محمد چوبچیان (ایران)

 

 

100 کیلوگرم:

رئوف ممدلی (آذربایجان) – جاسم حبیبی (ایران) برنده

امین میرزاده (ایران) برنده- بکا ماکاریدزه (گرجستان)

فینال: جاسم حبیبی (ایران) امین میرزاده (ایران)