Skip to Content

قاطعانه از کادر فنی تیم والیبال میزان حمایت می‌کنیم

قاطعانه از کادر فنی تیم والیبال میزان حمایت می‌کنیم

مدیرعامل میزان گفت: قاطعانه از کادر فنی تیم والیبال میزان حمایت می‌کنیم.
احسان حلمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با اشاره به نتایج دو بازی گذشته این تیم و حواشی مرتبط با آن اظهار کرد: برد و باخت برای هر تیمی طبیعی است و درباره دو باخت اخیر نیز گزارش‌ کادرفنی به اطلاع مدیران باشگاه رسیده است و نواقص و مشکلات احتمالی مرتفع شده است.

وی با اشاره به اعتماد کامل مدیران باشگاه به توانمندی کادر فنی به ویژه رضا مومنی مقدم سرمربی تیم والیبال میزان افزود: باشگاه میزان تمام تلاش خود را جهت فراهم کردن امکانات مورد نیاز تیم لیگ برتر میزان و دیگر تیم‌های این باشگاه در تمامی رده‌ها به کار بسته است.

حلمی افزود: در حال حاضر  تمامی برنامه‌های باشگاه طبق  برنامه‌ریزی‌های انجام شده با قدرت در حال پیاده سازی و اجرا است و عملکرد کادر فنی تیم‌های 8گانه والیبال در رده‌های مختلف سنی به ویژه تیم لیگ برتری مردان مورد تائید و نظارت ما است.

وی افزود: مطمئن هستیم همان‌طور که از ابتدای ورودبه ورزش و سرمایه‌گذاری در رشته والیبال به دنبال پیشرفت بوده ایم؛ امسال نیز  نتیجه‌ای درخورشان والیبال استان در تمامی رده‌های سنی کسب خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه میزان ضمن تشکر از مردم والیبال دوست خراسانی، از تمامی تماشاچیان و هواداران خواست همانند سابق تنها به تشویق تیم مورد علاقه خود بپردازند و از هرگونه حرکت  که منجر به سوء استفاده شود پرهیز کنند تا  شرایط به ضرر تیم تمام نشود.