حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

قبل از خرید هرگونه زمین حتما از غیر ملی بودن آن از طریق اداره راه و شهرسازی و دیگر مراجع ذیربط اطمینان حاصل کنند. - محتوای خبر

 

 

متن خبر

قبل از خرید هرگونه زمین حتما از غیر ملی بودن آن از طریق اداره راه و شهرسازی و دیگر مراجع ذیربط اطمینان حاصل کنند.

ناصری به شهروندان هشدار داد قبل از خرید هرگونه زمین حتما از غیر ملی بودن آن از طریق اداره راه و شهرسازی و دیگر مراجع ذیربط اطمینان حاصل کنند.

رفع تصرف ۷۸ هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان طرقبه شاندیز

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ رضا ناصری تاج ور با بیان اینکه شهرستان طرقبه -شاندیز ویژگی‌های مختلفی از جمله همجواری با کلان شهر مشهد، توریست پذیری و ارزشمندی زمین‌های منطقه بهره‌مند است، یکی از دغدغه‌های این اداره را حفظ و حراست از اراضی ملی دانست و گفت: از ابتدای سال ۹۶ یگان حفاظت این اداره موفق به رفع تصرف ۷۸ هزار مترمربع از اراضی ملیبه ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان شده است.
وی افزود: ۲۸ مورد توقف عملیات تصرف اراضی ملی در شهرستان به انجام رسید که منجر به معرفی متصرفان به مراجع قضایی گردید و همچنین در این راستا بیش از ۳۰ مورد متصرف به یگان حفاظت شهرستان احضار شدند.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز گفت: تمامی اقدامات با پیگیری مستمر مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی و نیز دادستانیشهرستان طرقبه شاندیز صورت پذیرفت.
ناصری به شهروندان هشدار داد قبل از خرید هرگونه زمین حتما از غیر ملی بودن آن از طریق اداره راه و شهرسازی و دیگر مراجع ذیربط اطمینان حاصل کنند.