Skip to Content

قرار فیروزه ای _ ویژه عید فطر

Loading the player...

 

خدایا به من توفیق ده تا از کسانی باشم که حاصل دسترنج یک مـــــــاهه ی خود را در ماه رمضــان،
از ایــن به بعــد هم حفــظ کنم،

خدایا به تو پناه می برم اگر این ماه تمام بشود و من را هنوز نبخشیده باشی،

پروردگار مهربانم
خروج از ماه مبارک را برایم مقارن با خروج از تمامی گناهانم قرار بده،

و چقدر سخت است , که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم

پس توفیقم ده تا رمضانی دیگر به مناجات و انتظاربنشینم ، اللهم عجل لولیک الفرج

 

اکنون که ماه مبارک رمضان تمام شده است و در عید خجسته فطر همه ی مسلمانان جهان جشن میگیرند سهم کوچک  خراسان رضوی قرار فیروزه ای است تا  با برنامه های ویژه و متنوع  در صدا و سیما شادی را برای همشهریان اش هدیه کند.

 به این مناسبت با پایان ماه رمضان و شروع ماه شوال، عوامل پر تلاش برنامه ی قرار فیروزه ای ویژه برنامه عید سعید فطر 1395 را با تهیه کنندگی محمد حجت احمدی زر و محمد رضا امیری و کارگردانی مهدی محمدی در سیمای خراسان رضوی تهیه و تولید کرده اند.

قرار فیروزه ای با محوريت معارف اسلامي و با قصد ترويج این فرهنگ ناب فرهنگ و پرداختن به مسائل ديني، هر روز به هنگام افطار ميهمان دلهاي پر از ايمان روزه داران شد و اکنون با این ویژه برنامه درعید فطر

 باموضوعاتی چون :

خواننده، همدلی مؤمنانه، نشاط معنوی، صله رحم، انفاق، معارف قرآنی با میهمانان برنامه  به گفتگو می پردازد و لحظات شادی را تقدیم خراسانی های عزیز میکنند.

 مسابقه، مسجد، اذان و ..  از بخش های دیگر این برنامه است که در استودیوی ساختمان صبا به صورت زنده با اجرای جعفر خسروی  به سمع و نظر شما بیننده ی عزیز میرسد.

 

عید خجسته فطر را با قرار فیروزه ای   سه شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از استودیو صبا و صبح روز چهارشنبه ساعت 10 از پارک بزرگ کوهسنگی همراه شوید.

سال تولید: 1395

تهیه کننده:محمد حجت احمدی زر

کارگردان: مهدی محمدی

تصویربرداران :حلوی،ناصری،غفوریان، حلوی و خیابانی

مجری:جعفر خسروی