Skip to Content

قوچان‌نژاد: میزان خانه من است/ پیروزی مقابل میزان را در رختکن جا گذاشتیم

قوچان‌نژاد: میزان خانه من است/ پیروزی مقابل میزان را در رختکن جا گذاشتیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری زاهدان گفت: باشگاه میزان مانند خانه من است و شک ندارم بالاخره روزی به آن بازمی‌گردم.

جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد پیروزی 3 بر یک تیمش در هفته چهارم برابر میزان خراسان، تیم سابق خودش اظهار داشت: بازی خوبی بود؛ به هر حال ما یک بازی کاملاً فنی و سراسر تاکتیکی را انجام دادیم. پیروزی را خیلی دوست داشتیم، اما دنبال انتقام‌گیری نبودیم.

وی ادامه داد: میزان را همچنان مانند خانه خودم می‌دانم و با مسئولان این باشگاه رابطه بسیار خوبی داریم. امیدوارم شرایط به ‌گونه‌ای فراهم شود که بتوانم خیلی زود به این تیم بازگردم و خدمتگذار شهرم باشم. من در دل هواداران و رسانه‌ها رشد کردم و هیچ انتقامی در کار نبود. مسئولیت یک تیم را پذیرفته بودم و با توجه به تعهدی که به باشگاه شهرداری زاهدان داشتیم موظف بودیم تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری زاهدان خاطرنشان کرد: شناخت خیلی خوبی از حریف داشتیم؛ روی کاغذ هیچ برابر بین ما و میزان نبود، اما بازیکنانم در اجرا تاکتیک‌ها بسیار خوب کار کردند. با سیستم بازی کردیم و با سرویس تیم میزان را دچار مشکل کردیم و در ادامه با دفاع روی تور و توپ‌گیری کار خوب‌مان را کامل کردیم. در هر لحظه با تغییر سیستم تفکرات پاسورهای حریف را می‌خواندیم و به خوبی با برنامه کارمان را پیش بردیم. در توپ‌های برگشتی خیلی خوب بودیم و علی‌رقم اینکه هیچ برابری نداشتیم موفق شدیم پیروز شویم.

قوچان‌نژاد گفت: بازیکنانم انگیزه خیلی خوبی داشتند، اما بازهم از آنها خواستم که افراط و تفریط نکنند و فقط روی اجرا دستورات فنی تمرکز داشته باشند. من هیچ‌وقت مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستم و البته هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم و اصلاً خودم را از پیش برنده نمی‌دانم. نشان دادیم اگر خودمان باشیم می‌توانیم روز خوبی را رقم بزنیم.

سرمربی سابق تیم والیبال میزان درمورد برخوردش با غلامرضا مومنی‌مقدم، سرمربی کنونی تیم والیبال میزان در جریان بازی هفته چهارم تصریح کرد: تلاش کردم که با وی روبرو نشوم! زمانی که حداد، ناظر بازی از من خواست که با هم دست داده و روبوسی کنیم این پیشنهاد را نپذیرفتم، چراکه من به موضوعات منطقی نگاه می‌کنم و اتفاقات را احساسی نمی‌کنم. مشکل من با شخص است، نه باشگاه میزان. من باشگاه میزان را مانند خانه خودم می‌دانم و مطمئن هستم بالاخره به خانه خودم برمی‌گردم. مومنی‌مقدم یک بی‌معرفتی در حق من کرده است که نمی‌توانم از آن به راحتی عبور کنم.

وی درمورد بازی هفته پنجم برابر ارتعاشات صنعتی ایران خاطرنشان کرد: بعد از برد مقابل میزان به بازیکنانم گفتم که برد شیرینی را کسب کردیم، اما همین‌جا باید این پیروزی را فراموش کنیم و آن را در رختکن جا بگذاریم. بازهم باید تاکید کنم که ما مقابل هیچ تیمی از قبل برنده یا از قبل بازنده نیستیم. ارتعاشات و گنبد‌ها حریفان رودرروی ما هستند، اما خوشبختانه الان چهارم هستیم و می‌توانیم به پلی آف صعود کنیم.

قوچان‌نژاد افزود: تمام هفته را تلاش می‌کنیم تا برنده دیدار برابر میزان باشیم. شاگردانم باید غرور را کنار بگذارند و با تلاش فراوان مقابل ارتعاشات قرار بگیرند؛ حتی اگر ارتعاشات تمام بازی‌هایش را هم باخته باشد، اما بازهم خطرناک است، چراکه هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. به دور از هرگونه غرور باید تنها به پیروزی برابر ارتعاشات فکر کنیم.