Skip to Content

لغو اجرای کنسرت سالار عقیلی در سبزوار

اجرای کنسرت موسیقی سالار عقیلی در سبزوار لغو شد.

لغو اجرای کنسرت سالار عقیلی در سبزوار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، عضو شورای اسلامی شهر سبزوار  گفت: اجرای کنسرت موسیقی سالار عقیلی که امروز جمعه 15 مرداد ماه در سالن هلال احمر سبزوار برنامه ریزی شده بود با دستور دادستان این شهرستان لغو شد.

مسعود پسندیده با انتقاد از لغو این کنسرت گفت: اجرای این کنسرت دارای مجوزهای قانونی بود و از مسئولان این شهرستان خواسته ایم علل لغو آن را توضیح دهند.

وی افزود: از فرماندار ویژه سبزوار و اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان می خواهیم علت لغو این کنسرت را پیگیری و علت آن را برای مردم و جوانان این شهرستان اعلام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: هنرمندان و هنردوستان برای اجرای این کنسرت میلیون ها ریال سرمایه گذاری کرده بودند و نباید این کنسرت که از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولان مربوط شهرستان مجوز گرفته بود ، لغو شود زیرا هنرمندان در آینده از ورود به چنین فعالیت هایی مأیوس و ناامید می شوند.

پسندیده گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر سبزوار خواسته ایم در این زمینه نشستی با مسئولان و دادستان این شهرستان برگزار شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار نیز با تایید لغو اجرای این کنسرت گفت: اجرای کنسرت موسیقی سالار عقیلی در این شهرستان دارای مجوز قانونی بود، اما علت لغو آن هنوز به ما اعلام نشده است.

محمد علی آبادی افزود: اجرای این کنسرت در این شهرستان به طور کاملا قانونی بود و از دادستان تقاضا داریم علت لغو این کنسرت را اعلام کند.

چند ماه قبل نیز کنسرت موسیقی محمد دستمزدی خواننده دارای مجوز در سبزوار لغو شد.

سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.