Skip to Content

لیگ دسته دوم فوتبال/تساوی ابومسلم و پیام وحدت در دربی مشهد

لیگ دسته دوم فوتبال/تساوی ابومسلم و پیام وحدت در دربی مشهد

گروهی از خانواده‌های شهدای سوریه به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

خبرگزاری فارس: خانواده‌های شهدای سوریه به حرم رضوی مشرف شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، این گروه شامل 52 نفر از خانواده شهدای سوریه هستند که به زیارت بارگاه منور حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) مشرف شدند و در مراسمی که از سوی اداره زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد، شرکت کردند.

فاطمه رسول جمعه در حاشیه تشرف به حرم مطهر رضوی گفت: زیارت بارگاه منور امام رضا(ع) آرزوی بزرگ من بود که به لطف خداوند نصیبم شد و اکنون که در محضر علی‌بن موسی‌الرضا(ع) حاضر هستم احساس امنیت و آرامش می‌کنم.

وی گفت: در هنگام ورود به حرم امام رضا(ع) از این امام بزرگوار خواستم تا در قیامت شفاعت‌ام کند و توفیق دهد تا بتوانم در برابر مشکلات صبر و استقامت کنم.

توها عبدالعلی یکی دیگر از مادران شهدا در این گروه با بیان اینکه او نیز برای نخستین‌بار است که به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شود، گفت: با دیدن گنبد و ضریح امام رضا(ع) احساسی به من دست داد که قابل توصیف نیست.

وی با اشاره به اینکه یکی از فرزندان خود را در راه اسلام قربانی کرده است، گفت: فرزندان دیگرم در راه خداوند تلاش و استقامت می‌کنند تا به پیروزی نهایی دست یابند.

عبدالعلی با بیان اینکه ما در صبر و استقامت بر مشکلات، الگویی همچون حضرت زینب(س) داریم، گفت: من و تمام مادران و خواهران شهید در برابر مشکلات صبر و استقامت می‌کنیم تا اسلام پیروز شود.

این گروه پس از شرکت در کلاس حرم‌شناسی از موزه‌های آستان قدس رضوی بازدید کردند و مهمان سفره با برکت حضرت امام رضا (ع) شدند.