Skip to Content

ماهان تندیس قم برابر فرش آرای مشهد مغلوب شد

ماهان تندیس قم برابر فرش آرای مشهد مغلوب شد

تیم فوتسال ماهان تندیس قم در هفته دوازدهم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فرش آرای مشهد مغلوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فوتسال لیگ بر‌تر باشگاه‌های کشور شامگاه جمعه با انجام چند مسابقه به پایان رسید که در یکی از این بازی‌ها تیم فوتسال ماهان تندیس قم برابر فرش آرا سومین شکست فصل را متحمل شد.

در این مسابقه تیم ماهان تندیس قم با هدف کسب پیروزی و تصاحب جایگاه مس سونگون در صدر جدول به میدان رفت اما در یک بازی سنگین و نفس گیر با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب حریف خود شد.

در این بازی ماهان با ترکیب ۵ نفره حمید رشیدی، سعید قاسمی، علیرضا وفایی، ابوالقاسم عروجی و محمد کرمانی بازی را آغاز کرد و چند موقعیت خوب نیز در نیمه نخست به دست آورد اما نتیجه پایانی نیمه نخست برتری ۲ بر یک فرش آرا بود در حالی که سعید قاسمی با پاس محمد کرمانی تک گل ماهان در نیمه نخست را به ثمر رساند.

در نیمه دوم تلاش بازیکنان ماهان تندیس بیشتر شد اما پاره‌ای اشتباهات فردی منجر به دریافت گل‌های بیشتر از سوی ماهان شد گرچه ماهان در این نیمه توسط ابوالقاسم عروجی و سعید قاسمی به ۲ گل زیبا رسید اما فرش آرا در ‌‌نهایت ۴ بر ۳ فاتح میدان شد.

نکته قابل توجه این بازی، قضاوت پر حرف و حدیث داوران مسابقه بود که در چند صحنه به اعتراض شدید بازیکنان دو تیم به ویژه ماهان تندیس منجر شد در حالی که داوران اصلی مسابقه به دلایلی خود را به مسابقه نرسانده بودند و کمیته فوتسال از داوران سوم و چهارم برای قضاوت این بازی که یکی از دیدارهای مهم هفته بود استفاده کرد.

ماهان تندیس با وجود این شکست کماکان در رده دوم جدول رده بندی باقی ماند در حالی که تاسیسات دریایی هم امتیاز با ماهان تندیس ۲۳ امتیازی در رده نخست جدول است و م سونگون نیز با همین تعداد امتیاز در جایگاه سوم جدول است.