رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در مشهد

همزمان با روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت های ویژه ترافیکی در مشهد اعمال می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: از بامداد روز تاسوعا تا پایان روز محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در مشهدعاشورا تردد خودروها در مسیرهای میدان توحید، میدان شهدا ،تقاطع شهید گمنام، پنج راه نواب صفوی، میدان بسیج، تقاطع دانش به طرف حرم مطهر رضوی، تقاطع شهید اندرزگو، چهارراه شهدا، تقاطع آیت الله بهجت، میدان گنبد سبز و میدان 17 شهریور به سوی حرم مطهر رضوی ممنوع است.
سرهنگ علیرضا حاجی زاده افزود: همچنین توقف وسایل نقلیه در رینگ زیرگذر حرم مطهر، روگذرهای نواب صفوی، شیرازی، طبرسی، خیابان شیرازی از میدان شهدا تا حرم مطهر رضوی، خیابان شهید رجایی حد فاصل تقاطع شهید اندرزگو تا تقاطع شهدا و خیابان آیت الله بهجت از ساعت 24 هشتم مهر ماه ممنوع خواهد بود.
او گفت: در این مدت در مسیرهای خیابان نواب صفوی، خیابان طبرسی، تقاطع شهید گمنام تا حرم مطهر رضوی، تقاطع دانش تا حرم مطهر، طول خیابان شهید اندرزگو و حریم تقاطع های موجود در مسیر تا عمق 50 متری نیز توقف خودرو ممنوع بوده و خودروهای متوقف شده به توقفگاه منتقل خواهند شد.
سرهنگ حاجی زاده افزود: در ضلع جنوبی خیابان نواب صفوی از حرم مطهر به سوی پنجراه نیز ورود هیات های مذهبی ممنوع است تا بتوان در صورت لزوم از زیرگذر حرم مطهر برای امدادرسانی استفاده نمود.
وی گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در هسته مرکزی شهر در این ایام، عزاداران از وسایل نقلیه عمومی و اتوبوس برای تردد در این منطقه استفاده کنند.
روزهای تاسوعا و عاشورا حدود چهار هزار هیات مذهبی در مشهد به عزاداری می پردازند.