Skip to Content

مراسم تجليل از خادمان ستاد خدمات سفر خراسان رضوي

مراسم تجلیل از خادمان ستاد خدمات سفر و دهه کرامت خراسان رضوی امروز در مشهد برگزار شد.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت: دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر استان با بهره گیری از ظرفیت های خود زمینه ایجاد زیارتی آگاهانه و با آرامش را برای زائران فراهم می کنند.

علیرضا رشیدیان خدمات رسانی به زائران در همه حوزه ها را با در نظر گرفتن فرهنگ رضوی ضروری دانست و افزود: باید اقدامات صورت گرفته در سال های گذشته بررسی و زمینه پرداختن به مشکلات موجود و تنظیم آمارهای رسمی و دقیق فراهم شود.

او ادامه داد: بدین ترتیب زمینه لازم برای هم افزایی در خدمات رسانی به زائران فراهم و از انجام فعالیت ها موازی جلوگیری می شود.

استاندار خراسان رضوی راهپیمایی بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی را یکی از اصلی ترین تجمع های مسلمانان جهان معرفی کرد و گفت: با توجه به شرایط خاص کشور عراق، دستگاه های اجرایی و خیران استان آمادگی لازم را برای همکاری در برگزاری باشکوه این مراسم دارند.

رشیدیان با اشاره به نقش فرمانداری و شهرداری در ایام زیارتی خاص افزود: با داشتن برنامه ریزی صحیح و عقلانی و شناسایی امکانات و نقاط ضعف و قوت می توان زمینه خدمات رسانی مطلوب به زائران و مسافران را فراهم کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از مسئولان 20 دستگاه برتر عضو ستاد خدمات سفر استان قدردانی شد.