رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

مراسم تجلیل از سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مراسم تجلیل از سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان

به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما، عباس چمنیان امروز در نشست شورای اسلامی شهر مشهد گفت:مراسم تجلیل از سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان توجه نسبت به تقویت ورزش همگانی به طور قطع از برنامه های مدیریت شهری و شورای شهر مشهد است و البته توجه شورای شهر و شهردار به ورزش قهرمانی نیز بسیار تاثیرگذار است.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 17 سال بر توجه به ورزش و توسعه آن در جامعه تاکید و بیان کرد: اقدامات تربیت بدنی شهرداری مشهد برای توسعه ورزش همگانی مایه افتخار است اما هنوز با استانداردها فاصله وجود دارد.

وی افزود : تیم ملی فوتبال نوجوانان موفقیتهای زیادی در کارنامه خود دارد که کسب مقام نایب قهرمانی آسیا در سال گذشته از جمله آنها بود و همه این موفقیتها را به مردم خوب مشهد و بارگاه حضرت رضا علیه السّلام هدیه می کنیم.

در این نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اهدای لوح از عباس چمنیان به دلیل موفقیتهای تیم ملی فوتبال ملی نوجوانان تجلیل کردند.

تیم ملی نوجوانان ایران با 4 پیروزی برابر تیم های گینه، آلمان، کاستاریکا و مکزیک برای نخستین بار در جمع 8 تیم برتر جام جهانی فوتبال نوجوانان قرار گرفت.