رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی

فرمانده جدید پایگاه بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی معرفی شد.

طی مراسمی با حضور سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) و معاونتهای اقشار ، مدیربسیج رسانه و مشاور فرمانده بسیج سازمان در امور سازماندهی و مدیران بازرسی و برنامه سازی امور استانهای بسیج و همچنین مدیرکل مرکز ، معاونین ،  مدیران و مشاوران ، و اعضای شورای پایگاه بسیج مرکز و جمعی از برنامه سازان مرکزمراسم تودیع ومعارفه مسئول بسیج مرکز  برگزار شد
 در این جلسه مدیرکل مرکز  با اشاره  به گسترش فرهنگ بسیجی در رسانه ملی ضمن برشمردن خدمات بسیج در انقلاب و نظام اسلامی از  شهدای این مرکز در دوران جنگ تحمیلی یاد نمود و افزود فعالیتهای شبکه استانی در موضوع بسیج و تولیدات و پخش آنها قابل تقدیر است .
نصرپور در ادامه افزود  این مرکز دربخش صدا  11 هزار دقیقه تولید رسانه ای و در بخش سیما 12 هزار دقیقه تولید  با موضوع بسیج و ایثار داشته است .وهمچنین حدود 200 نفر ایثارگر در مرکز از همکاران ما هستند.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) نیز باتشکر از فعالیت بسیج مرکز در سالهای گذشته تا کنون آرزوی استمرار این خدمات را با قوت بیشتر در عرصه کار رسانه ای و فرهنگی برای انقلاب اسلامی نمودو به راهبرد جدید مقام معظم رهبری در عرصه فضای رسانه ای و حرکت آتش به اختیار افسران جنگ نرم اشاره کرده و موضوع مذکور را راهی میانبر تعبیر نمود .
در این مراسم از زحمات بیست ساله صادق پاشایی مسؤول قبلی بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد و علیرضا آینه دار بعنوان مسئول جدید پایگاه بسیج مرکز معرفی شد.
شایان ذکر است آینه دار هم اکنون قائم مقام مرکز می باشد و در سابقه خود مدیر گروه تلویزیونی بسیج ، مدیر پخش و تآمین برنامه و مدیر تولید سیما و معاونت سیمای مرکز را دارد .وی از خانواده معظم شهدا و فرزند شهید نیز می باشد.