Skip to Content

مردم و مسؤولان

Loading the player...

هر چه تعامل و اعتماد بین مردم و مسؤولان بیش‌تر باشد، جامعه‌ای شکوفاتر و پویاتر خواهیم‌داشت. یکی از ابزار انعکاس این تعامل شکوفا نیز رادیوست.

رادیو رسانه‌ای دوسویه برای مشارکت مردم و مسؤولان، نزدیک‌کردن این 2 به هم و افزایش روحیه‌ی پرسش‌گری و پاسخ‌گویی است.

در صدای خراسان رضوی برنامه‌ای به نام مردم و مسؤولان با موضوعات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برای شما تولید و پخش‌می‌شود. در هر برنامه با حضور مسؤولان استان، ضمن پیگیری موضوعات شهری، به موارد پیامکی و تلفنیِ مطرح‌شده‌ توسّط شنوندگان نیز پاسخ‌داده‌می‌شود. بررسی و برطرف‌شدن مشکلات عمومی مردم از اهمّ اهداف این برنامه است.

گزارش از بخش‌های شنیدنی این برنامه‌است چون صدای شهروندان در آن شنیده‌می‌شود. گزارشگر این برنامه به مجامع شهری و دولتی استان می‌رود و نظرات و پرسش‌های شما را انعکاس‌می‌دهد.

برنامه‌ی مردم و مسؤولان  یک‌شنبه ها ساعت 13 به مدّت 60 دقیقه بطور زنده و مستقیم شما را به شنیدن گفت و گوی مردم و مسؤولان استان دعوت‌می‌کند. 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده: مهدی مقدس زاده

صدابردار: امیر دادور

گوینده:رضا نهاوندی فر

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام- آیا از اینکه دهها هزار خانواده در استان که... حسن ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ ۱۹:۲۴

حسن
سلام- آیا از اینکه دهها هزار خانواده در استان که دار و ندارشون را در موسسه میزان با 110 شعبه با 15 سال سابقه با آرم قوه قضاییه با تایید بانک مرکزی تا آنجا که 2800 میلیارد ریال بانک مرکزی از موسسه میزان سپرده دریافت نموده با فرمایش دادستان وقت در یکسال پیش که مردم در قضیه میزان کمترین تقصیر را داشته اند یا فرمایشات استاندار محترم خراسان رضوی و مدیر کل اقتصادی ایشان از 1/5 سال پیش تا حالا (که لازم است خودتان از طریق اینترنت مرور فرمایید) از دست دادن ، نمی طلبد که یک جلسه فوری برای این مشکل بزرگ مردم استان بگذارید متاسفانه تاکنون پس از 6 ماه از ورود بانک صادرات فقط سپرده های زیر 40 میلیون پرداخت شده و بقیه که عموما" پول خرید خونه ونیازهای اصلیشان بوده 18 ماه هستند بلاتکلیف هستند -لطفا جلسه ای با حضور استاندار محترم و با ارایه فرمایشات ایشان از 1/5 سال گذشته پیگیزی حل مشکل اصلی دهها هزار خانواده باشید؟؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ ۱۹:۲۴