Skip to Content

مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا رمضانی اظهار کرد: مسابقات قهرمانی اتومبیلرانی استان در رشته سرعت دیروز 10 آبان ماه در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار شد.

وی با اشاره به حضور 45 اتومبیلران در این رقابت‌ها افزود: این مسابقات در کلاس‌های پژو حرفه ای، پراید حرفه ای، پراید آماتور، GT و آزاد با عنوان جام پائیزه برگزار شد.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی بیان کرد: در کلاس پژو حرفه‌ای کنعان کامران فر، حسن تهرانی و شهروز بافندگان به مقام اول تا سوم دست یافتند.

وی بیان کرد: رسول علما، مصطفی دانشور و فرنود شعرباف در کلاس پراید حرفه ای اول تا سوم شدند، احسان رمضانی، فرید کنعانی و مهدی عباسی نیز مقام اول تا سوم کلاس پراید آماتور را به دست آوردند.

رمضانی گفت: میلاد عبدی، وحید اعزازی و علی فرشچی در کلاس GT به مقام اول تا سوم رسیدند و در کلاس آزاد نیز هاشم علما، میلاد عبدی و مجتبی مهری به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

رقابت پینگ پنگ بازان نونهال کلاس‌های اوقات فراغت خراسان رضوی

رئیس هیئت تنیس روی میز خراسان رضوی از برگزاری سومین مرحله مسابقات استعدادیابی با حضور شرکت کنندگان در کلاس‌های اوقات فراغت فصل تابستان در مشهد خبر داد.

مجید رفائی افشار گفت: این مسابقات دیروز 10 آبان ماه در 2 رده سنی زیر 8 سال و بالای 8 سال در سالن تنیس روی میز مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

وی افزود: علیرضا افضلی، محمد خوش قول و مهدی ممدوحی در رده سنی زیر 8 سال و علی مودب، محمدرضا علیزاده و علی دربار رضوی در رده سنی بالای 8 سال به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را به دست آوردند.

رئیس هیئت تنیس روی میز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده 3 مرحله باقیمانده این مسابقات به منظور شناسایی چهره‌های جدید و معرفی استعدادها روزهای 20 دی و 22 اسفند امسال و دوم اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

وی افزود: نفرات برتر این رقابت‌ها در کلاس‌های آموزشی در سطح قهرمانی، زیر نظر مربیان استان شرکت داده می‌شوند.

انتهای پیام/
 

Authors: خبرگزاری تسنیم