رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

مسابقات رالی شهری جام "آندریا" به میزبانی مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مسابقات رالی شهری جام "آندریا" به میزبانی مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری خراسان رضوی در نشست خبری برگزاری رالیمسابقات رالی شهری جام آندریا به میزبانی مشهد گفت: این مسابقه با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیکی شرکت کنندگان در شش کلاس جانبازان، همگانی، حرفه ای، آماتور، بانوان و خودروهای کلاسیک برگزار خواهد شد.

رضا رمضانی افزود: بیش از 150 شرکت کننده از استانهای مختلف کشور در این رقابت حضور خواهند داشت.

او اظهار داشت: مسابقه رالی بزرگ شهری راس ساعت 8 صبح 13 مرداد همزمان با سالروز ولادت حضرت رضا علیه السّلام از بلوار 7 تیر مشهد آغاز خواهد شد و پس از گذشتن از مسیرهای مختلف شهری در جاده شاندیز به پایان خواهد رسید.

رمضانی خاطر نشان کرد: علاقمندان تا فردا فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی برای حضور در این مسابقه نام نویسی کنند.

حامی مسابقات رالی جام "آندریا" نیز در این نشست، اظهار داشت: برای ساختن جامعه‌ ای سالم و با نشاط همه مسئول هستیم، با توجه به علاقه‌ ای که به رشته اتومبیلرانی و سابقه‌ای که در ورزش دارم اعلام آمادگی کردیم تا بتوانیم این مسابقات را برگزار کنیم.

علیرضا قرصی عنبران گفت: برگزاری این چنین رقابت‌هایی پیامدهای فرهنگی و اخلاقی بسیاری دارد و می‌ تواند ضمن جلوگیری از حادثه سبب انتقال قوانین و مقررات رانندگی به جامعه شود.