جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

مسابقه مسیر طلایی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مسابقه مسیر طلایی

 

• تهیه کننده و کارگردان: پیمان احسانی زاد

• دستیار تهیه: علی قنبرداری

• طراحان سؤال: نرگس حسینی و اعظم شریفی

• مجریان: هادی میری و معین الرّضا فرخنده

• تصویربرداران: حمید علیزاده و محمد قربانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

*مسابقه مسیر طلائی*

برگزاری مسابقات در قالب برنامه‌های تلویزیونی، ضمن ایجاد تعامل با طیف گسترده شما مخاطبان عزیز، موجبات افزایش اطّلاعات عمومی، آشنایی با فرهنگ خراسانن رضوی و مهارت در تصمیم‌ گیری بر مبنای تفکر و تعمق، با کم‌ترین هدر رفت زمان را فراهم می‌آورد. هم چنین، باعث نشاط و شادی و تحرّک و هیجان می‌شود که نیاز همگان است.

سری جدید *مسابقه مسیر طلایی* از شبکه‌ی پایتخت معنوی به تهیه‌کنندگی آقای پیمان احسانی‌زاد در قالب بازی‌های کامپیوتری و انیمیشن‌های جدید بر روی آنتن رفته است و میهمان خانه‌های شما بینندگان عزیز است.

بازی‌هایی چون نقطه بازی در کمال الملک نیشابو، پالایشگاه گاز، نقشه یابی، بازی تندوره، پنالتی (فوتبال)، عقاب و پاژن سبب درک اطلاعات مفیدی می‌شود که در این مسابقه از آن‌ها به عنوان آیتم‌های بازی رایانه‌ای استفاده می‌شود.

این مسابقه زنده و پرهیجان از شنبه تا پنج شنبه ساعت 16:35 با شما همراه است. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با کلیک کردن بر روی عبارت: *مطالعه راهنمای این برنامه* به راحتی در این مسابقه شرکت نمایند.

در سری جدید، کانال برنامه در فضای مجازی معرّفی ‌شده است. عزیزان بیننده با برنامه مرتبط هستند و ارتباط دوسویه‌ای ایجاد شده است.

هم چنین برنده مسابقه پیامکی که در کانال تلگرامی گذاشته می‌شود، اعلام می‌شود و سؤال بعدی مسابقه نیز مطرح می‌شود.

با شماره پیامک 30000625 در ارتباط باشید و ضمن شور و هیجان شرکت در مسابقه تلفنی، با کسب امتیاز در حد نصاب، جایزه نقدی برنامه را از آن خود کنید.

همکاران ما با شماره پیامک ارسالی تماس خواهند گرفت و شما لذت حضور در یک مسابقه جذّاب و پر از هیجان تلویزیونی را تجربه خواهید کرد.

هم چنین شما عزیزان می‌توانید در قسمت *دیدگاه‌ها و نظرات* در انتهای همین صفحه درخواست شرکت در مسابقه را به صورت نام و نام خانوادگی و شماره تماس ارسال نمایید.

برای ثبت نام در *مسابقه مسیر طلایی* به نکات زیر توّجه فرمایید:

* نام و نام خانوادگی، سنّ، مدرک تحصیلی، شهر محلّ سکونت، کد ملّی و تلفن ثابت و همراه الزامی است. شماره تلفن‌ها را با اعداد انگلیسی ارسال نمایید.

*از ثبت نام از طریق چند نام کاربری خودداری کنید؛ در این صورت حذف خواهید شد.

*انتخاب شرکت کنندگان بر اساس قدیمی‌ترین پیام‌ها (پیام‌هایی که زودتر ارسال شده‌اند) انجام می‌شود، لذا از ارسال مجدّد مشخصات یا پی‌گیری خودداری نمایید چون در این صورت پست شما به نوبت‌های بعدی منتقل می‌شود.

* اگر در مسابقه شرکت کردید نوبت بعدی ثبت نام شما حدّاقل سه ماه دیگر خواهد بود لطفاً زودتر از این مدّت درخواست شرکت ارسال ننمایید.

*شرکت‌کنندگان فقط از استان خراسان رضوی پذیرفته می‌شوند. ضمن این که سنّ عزیزان ۱۸ سال کم‌تر نباشد و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم باشد. 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.خسته نباشید.خوبید.بااینکه حدود سه سال از پخش... داود ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۳:۲۴
لطفا مسابقه مسیرطلایی را دوباره پخش کنید.متشکرم داود ۱۳۹۸/۰۳/۷ ۱۲:۳۳

داود
سلام.خسته نباشید.خوبید.بااینکه حدود سه سال از پخش مسابقه مسیرطلایی میگذره،اما ما هنوز هم منتظر پخش این مسابقه زیبا از شبکه محبوب خراسان رضوی هستیم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۳:۲۴
داود
لطفا مسابقه مسیرطلایی را دوباره پخش کنید.متشکرم
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۳/۷ ۱۲:۳۳

پربازدیدترین های تلویزیون