رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

مشارکت و حضور حداکثری مردم ، افزایش قدرت بازدارندگی در مقابل دشمنان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مشارکت و حضور حداکثری مردم ، افزایش قدرت بازدارندگی در مقابل دشمنان

مشارکت و حضور حداکثری مردم ، افزایش قدرت بازدارندگی در مقابل دشمنان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مشارکت و حضور مردم در انتخابات پیش رو به مفهوم افزایش قدرت بازدارندگی است و هر چه این حضور قدرتمندتر باشد این بازدارندگی بالاتر است.

علی اصغر احمدی افزود: امروز دشمن اعم از اروپائیان، آمریکا، اسرائیل، عربستان و قطر در پی آن هستند که تابستان داغ ایران را رقم بزنند و متاسفانه برخی در داخل کشور خواسته یا ناخواسته به این امر کمک می کنند.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در واقع آنان تلاش می کنند تا دولت بعدی با مشارکت حداقلی شکل گیرد و در صورت ایجاد شرایط مذاکره قدرت چانه زنی و اقتدار لازم را نداشته باشد و در درون کشور برخی آشوب ها را دامن زنند و حتی در برجام بهانه تراشی کردند.

وی اظهار کرد: امروز اگر ما به عنوان آحاد ملت ایران هوشیارانه و با حساسیت بالا عمل نکنیم به طور قطع دچار اشتباهی فاحش شده ایم .

رئیس ستاد انتخابات کشور افزود: امروز از جمعیت 82 میلیونی کشور 56 میلیون و 410 هزار نفر یعنن 71 درصد واجد شرایط اخذ رای هستند.

معاون سیاسی وزیر کشور در ادامه افزود: در روز اخذ رای نیز تمامی شعب باید راس ساعت هشت صبح فعالیت خود را شروع کنند و اخذ رای با ارائه شناسنامه و شماره ملی انجام می شود.

وی تصریح کرد: نمایندگان فرماندار در سر صندوق ها باید با دقت و حساسیت اعمال قانون کنند.