رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مشاوره های رایگان حرم رضوی در ماه رمضان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مشاوره های رایگان حرم رضوی در ماه رمضان

حدود 10 مرکز مشاوره فردی و گروهی در حرم امام رضا (ع) در رمضان امسال به زائران بارگاه رضوی خدمات مشاوره ای صلواتی ارائه می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی با بیان این مطلبمشاوره های رایگان حرم رضوی در ماه رمضان گفت: این واحدها بصورت شبانه روزی تا پایان ماه مبارک رمضان آماده پاسخگویی به سئوالات شرعی زائران و مجاوران بارگاه امام هشتم علیه السلام هستند.

حجت‌الاسلام مهدی حسن‏‌زاده، گفت: باب الهادی (ع)، مدرسه پریزاد، رواق حضرت زهرا سلام الله علیها و صحن غدیر از مهمترین مکان های ارائه مشاوره با رویکرد مسائل دینی به زائران است.

وی افزود: همچنین کارگاه های مشاوره گروهی و نشست های عمومی ویژه خانواده ها، نوعروسان و افراد مجرد، همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان در حرم امام رضا علیه السلام دایر است.

 رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: زائرانی که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه‌‏ها هستند، می‌‏توانند به واحد مشاوره مراجعه و ضمن ثبت نام، از این نشست‌‏ها بهره‌مند شوند.

حسن زاده افزود: مدرسه پریزاد حرم مطهرامام رضا (ع) که برای مشاوره فردی ویژه برادران در نظر گرفته شده، در سه نوبت صبح ، بعدازظهر  و شب آماده پاسخگویی به سئوالات زائران است.

وی گفت: همچنین واحدهای مشاوره دینی واقع در باب الهادی از ساعت 14 تا 19 ویژه خواهران و برادران، و رواق حضرت زهرا (س) نیز از ساعت 8 تا 18 ویژه خواهران دایر است.

حسن زاده افزود: در ایستگاه آداب زیارت صحن غدیر نیز برنامه مشاوره فردی ویژه عموم زائران تدارک دیده شده، که هر شب، از ساعت ۱۸ تا ۲۳ میزبان زائران امام مهربانی هاست.