جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

مشتی باش - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مشتی باش

مجری: علی اوجی
کارگردان: سامان سالور
کارگردان تلویزیونی: یوسف شهیدی فر
مدیر تصویر برداری: یوسف شهیدی فر
نورپرداز: محمد اسماعیل پور
صدا بردار: علی کوهکن
مدیر تولید: ایمان حکمتی
مدیر تدارکات: محمدولی طاهری بنکدار
دکور: نوید فلاحت
سرپرست موسیقی: افشین دیهین
گریم: فرخنده صادقی
نویسندگان: الهه زارع نژاد و سامان سالور
تهیه کنندگان: امیرمهدی کلیدری مصطفی عادلخانی و نیره موَذنی
دستیار تهیه : امیرعلی دولتخواهی
مجری طرح : ابراهیم دولتخواهی

شهرک "مشهد دوست داشتنی ، که طی سال های گذشته محفلی برای حضور پرشور خانواده ها بود، اکنون به لوکیشن ضبط مجموعه "مشتی باش" تبدیل شده اشت.

برنامه "مشتی باش" مجموعه ای شامل 80 قسمت 60 دقیقه ای با رویکرد مهمان محور است که به تهیه کنندگی " امیرمهدی کلیدری" و " مصطفی عادل خانی" و کارگردانی " سامان سالور" آماده می شود و " الهه زارع" نیز نویسندگی آن را به عهده دارد.

برنامه شامل پلاتو مجری ، گفت و گو با مهمان و انجام کارهای خیرخواهانه است. گفتگو با مهمان نیز با رویکرد طنز انجام می شود.در برنامه ، چهره های مشهور هنری، علمی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی با دو رویکرد ملی و استانی حضور پیدا می کنند. درباره انتخاب چهره های ملی نیز به این نکته توجه شده که کاری در ارتباط با مشهد، یا امام رضا (ع) انجام داده باشند. مجری این برنامه "علی اوجی" است.

چرا مشتی باش؟

نامی که برای این برنامه انتخاب شده است ، یک ترکیب سه وجهی است و دلیل انتخاب آن نیز همین سه وجهی بودن است آن است. یک وجه انتخاب این بوده که از قدیم مرسوم بوده که به هر کسی که به مشهد سفر می کرده "مشهدی" یا همان "مشتی" گفته می شد. وجه دوم آن این است که زیارت امام رضا (ع) شان خاصی داشته که فرد زیارت کننده نیز "مشتی" خوانده می شد و خود فرد تلاش می کرد تغییر مثبتی در سلوک و رفتار خود بدهد. و دلیل سوم نیزاین بود که افرادی که رفتار خود را ذیل رفتار امام رضا (ع) می دانستند دوست داشتند نوعی منش لوطی گری داشته باشند.

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون