رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

مشهد الرّضا، لحظه شمار تجدید میثاق با ولایت - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مشهد الرّضا، لحظه شمار تجدید میثاق با ولایت

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما   همزمان با سال نو شمیم دلنواز بهار سراسر ایران اسلامی را فرا گرفته ؛ اما در مشهد الرضا ،لحظه شمار تجدید میثاق با ولایتسرزمین خورشید و در حریم آستان پر برکت امام علی‌ّبن موسی‌ الرّضا علیهما السّلام مردم جنب و جو ش و شوقی مضاعف در دیدار مقتدا و رهبر خویش دارند و بی‌قرار و لحظه شمار تجدید میثاق با ولی امر مسلمان جهان هستند؛ انتظاری که به آخرین دقایق خود نزدیک می‌شود.

مجاوران و زائران حضرت شمس الشّموس علیه السّلام  که آمده‌اند تا نخستین روز سال را در جوار ولی نعمتشان حضرت علیّ بن‌ موسی الرضا علیهما السّلام سپری کنند و برای فرج فرزندش حضرت مهدی عجّل الله تعالی ظهوره و فرجه الشّریف دعا کنند، این بار نیز لحظه شمار دیدار با نایب ایشان، ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای تجدید بیعت هستند. عاشقان ولایت از ساعات ابتدایی امروز برای دیدار با مقام عظمای ولایت با در دست داشتن پلاکاردهایی وارد حرم مطهر شدند. صحن‌ها و رواق‌های مطهر بارگاه حضرت انیس النّفوس علیه السّلام  طروات بهاری و رنگ و بوی ولایی به خود گرفته است. حرم حضرت رضاعلیه السّلام مملو از سیل مشتاقانی است که در انتظار ساعت 15، قلب‌های‌شان به شوق دیدار رهبرشان می‌تپید

زائران در گوشه و کنار کام را با نقل و نبات شیرین می‌کنند و در انتظار فرا رسیدن حضور مقام معظم رهبری و سخنرانی داهیانه و رهنمود‌ها و راهبردهای ایشان در آغازین روز سال 96 هستند.