Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

مشکلات مالی جدی ترین رقیب بوکسورهای خراسان رضوی است

مشکلات مالی جدی ترین رقیب بوکسورهای خراسان رضوی است

دبیر هیئت بوکس خراسان رضوی گفت: جدی ترین رقیب بوکسورهای استان مشکلات مالی و بی پولی است.

غلامحسین توتونچی در گفتگو با مهر، به روند رو به رشد هیئت بوکس خراسان رضوی اشاره و اظهار کرد: با تلاش مربیان تعداد بوکسورهای فعال استان افزایش یافته و ما در دو سال گذشته شاهد افزایش سهمیه بوکس خراسان رضوی در لیگ های مختلف هستیم.

وی کمبود بودجه و عدم حمایت مالی را یکی از بزرگترین مشکلات این هیئت عنوان کرد و گفت: با وجود تلاش فراوانی که داریم اما همچنان جدی ترین رقیب مان مشکلات مالی و بی پولی است.

دبیر هیئت بوکس استان همچنین به حضور امید دوستی بوکسور وزن ۵۶ کیلوگرم و احمد صادقی بوکسور وزن ۶۹ کیلوگرم خراسان رضوی در اردوی تیم ملی نوجوانان اشاره و بیان کرد: همه موفقیت هایی که در چند سال گذشته نصیب بوکس خراسان رضوی شد با وجود مشکلات عدیده مالی اتفاق افتاد و در صورتی که حامیان مالی برای حمایت از این ورزش گام بردارند موفقیت های بیشتری هم کسب خواهد شد.

وی در ادامه وجود اختلاف در هیئت بوکس استان را تکذیب و بیان کرد: ما با هیچ شخصی مشکل نداریم و هر فردی که ارتباطش با هیئت قطع شد به خواست خودش بوده است.

توتونچی همچنین به اختلاف هیئت با ارشاد روحبخشیان دارنده چند نشان طلای کشور گفت: روحبخشیان خودش دوست ندارد در کنار ما باشد و با اینکه شاگرد خود بنده بوده و سه نشان طلایش را با مربیگری بنده کسب کرده اما چون خودش نمی خواهد الگو باشد کاری ازدست ما ساخته نیست.