Skip to Content

مشکل اکران فیلم‌ها در مشهد ناشی از برخی بی‌برنامگی‌های تهران است

دبیر جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: بنابر اطلاعاتی که از برگزاری جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور داریم، در برخی مواقع مشکلاتی از جمله نرسیدن فیلم یا مشکل در اکران فیلم به وجود آمده که مشهد نیز از این امر مستثنی نبوده است.

 حمید طباطبایی ظهر امروز در خصوص برنامه‌ریزی‌های از پیش انجام شده برای برگزاری جشنواره و میزان تحقق این برنامه‌ها درحال حاضر گفت: بنابر اطلاعاتی که از برگزاری جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور داریم، در برخی مواقع مشکلاتی از جمله نرسیدن فیلم یا مشکل در اکران فیلم و... به وجود آمده که مشهد نیز از این امر مستثنی نبوده است.

وی ادامه داد: جدولی برای نمایش 20 فیلم در مشهد از تهران دریافت شده و اعلام شد مطابق جدول فیلم‌ها را اکران کنیم اما در برخی از مواقع فیلمها به اکران نمی‌رسد که این باعث نارضایتی و بلاتکلیفی تماشاگران می شود، تهران وقتی می‌خواهد جشنواره را در 30 استان همزمان برگزار کند باید مطابق برگزاری، برنامه‌ریزی داشته باشد اما متاسفانه این برنامه‌ریزی نیست و در این چند روز برگزاری ما شاهد تغییر در جدول اکران فیلمها، عدم رسیدن فیلم‌ها و مشکل در اکران بوده‌ایم.

وی در خصوص اینکه با توجه به مقرر بودن اکران دو فیلم  و کنسل شدن اکران فیلم امروز و روزگاری عشق و خیانت و پخش مجدد فیلم (چ)در روز دوم جشنواره گفت: آنچه در برنامه‌ریزی‌های ما بیش از همه اختلال ایجاد می‌کند باز نشدن فیلم‌ها برای اکران است که امیدواریم با همت عوامل دست اندرکار تهران و رایزنی‌های ما در روزهای آینده شاهد این مشکل نباشیم و بتوانیم با نظم بیشتری جشنواره را پیش ببریم.

منبع: فارس

 

Authors: مشهد نیوز