Skip to Content

معاون استاندار خراسان رضوی بر لزوم توجه به نیازهای اصلی مردم تاکید کرد

معاون استاندار خراسان رضوی بر لزوم توجه به نیازهای اصلی مردم تاکید کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در خدمت به مردم باید به نیازهای اصلی آنان در هر منطقه به ویژه در حوزه اشتغال و معیشت توجه شود.

 

ˈسیدمحسن صادقیˈ روز چهارشنبه در مراسم معرفی فرماندار جدید شهرستان بردسکن افزود: در این چارچوب مدیران باید از روزمرگی و درگیری در امور جاری و ارجاعی پرهیز کرده و به انجام کارهای موثر و بزرگ در منطقه که نیاز مردم است بپردازند.

وی گفت: بر این مبنا رویکرد دولت در انتخاب فرمانداران ˈسابقه و تخصص، قانونگرایی و نگرش اعتدالی است.

معاون استاندار خراسان رضوی افزود: بر این مبنا باید مسوولان در حوزه کاری حضور مستمر همراه با اشرافیت کامل داشته و توان خود و مجموعه را در خدمت رسانی صادقانه به مردم بکار گیرند.

وی در ادامه با اشاره به رای 57 درصدی مردم شهرستان بردسکن به دولت تدبیر و امید نیز اظهارداشت: این رای در واقع به اعتدال، عقللانیت، راستگویی و آرامش بود لذا مسوولان هم باید در همین راستا عمل نمایند.

امام جمعه بردسکن هم در این نشست گفت: وظیفه همگان است که در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی، منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید با فرماندار جدید همراه باشیم.

حجت الاسلام والمسلمنی ˈعلی اصغر امینیˈ افزود: باید دستاوردهای 36 ساله نظام را بیان کرده و از آنها دفاع کنیم و خدمات و تلاشهای دولت تدبیر و امید را نیز ارج نهیم.

وی با تقدیر از دولت تدبیر و امید و گفتمان مبتنی بر عقلانیت و ادب گفت: این دیدگاه و عملکرد موجب شده تا مسائل ناپسند و ناشایستی که در گذشته مطرح بود برچیده شود.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست گفت: عامل موفقیت انقلاب اسلامی ولایت فقیه و صبوری و همراهی مردم بوده است.

ˈمحمد اسماعیل نیاˈ افزود: بر این مبنا برای خدمت به این مردم باید تمام توان خود را بکار گرفته و از سیاسی کاری پرهیز نمود و قدرت فرصتهای در اختیار را بدانیم.

در این مراسم با تقدیر از خدمات ˈمجتبی شاکریˈ سرپرست فرمانداری بردسکن 

ˈبرات علی نیاˈ به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

علی نیا که پیش از این سمت معاون فرماندار و سرپرست فرمانداری شهرستان نیشابور را بر عهده داشت، بیش از 20 سال سابقه خدمت در وزارت کشور دارد.

مرکز شهرستان 76 هزار نفری بردسکن در فاصله 273 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. 

بردسکن مرکب از سه بخش مرکزی، انابد و شهرآباد دارای 197 روستا است. 38 هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن روستاها هستند.