رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان: با توجه به منابع محدود مالی باید در صدا وسیما کار جهادی انجام داد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان: با توجه به منابع محدود مالی باید در صدا وسیما کار جهادی انجام داد

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان و جمعی از مدیران سازمان، در دیداری با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و معاونین این مرکز، بر لزوم کار جهادی در صدا و سیما تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی گفت: با توجه به تکلیفی که بر عهده این سازمان است و با منابع مالی موجود، باید کار جهادی انجام داد. سازمان صدا و سیما و رسانه ملی از ارگان های اصلی جمهوری اسلامی می باشد و به لحاظ جایگاهی و موقعیت مکانی جزو مکان های حیاتی نام برده می شود.
شهریاری با بیان اینکه حدود 3 هزار میلیارد تومان از بودجه سازمان کسر شده افزود: در بودجه سال آینده کشور فقط نیمی از هزینه های سازمان صدا وسیما در نظر گرفته شده است.
وی عنوان کرد: با وجود محدود بودن منابع مالی در این سازمان، هم اکنون 50 سریال جذاب تولید شده و آماده پخش است که به مرور روی آنتن صدا وسیما خواهد رفت.
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی با اشاره به اینکه هر مرکز جایگاه ویژه ای دارد، افزود:با توجه به بزرگی و گستردگی مشهد و حضور سالانه 30 میلیون زائر باید نگاه ویژه ای به مشهد و خراسان رضوی وشبکه استانی آن داشت  .
شهریاری در ادامه گفت: نگاه سازمان یک نگاه راهبردی است و بالاترین سرمایه هر مرکز نیروی انسانی و انرژی نیروها راهگشای همه امور می باشد.
محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: ما در مشهد سالانه بیش از 2000 همایش ،سمینار بین المللی، ملی و استانی داریم که علاوه بر پوشش کامل همه این همایش ها باید پاسخگوی مسئولان استانی و کشوری باشیم.
نصرپور با اشاره به اینکه مشهد بزرگترین شبکه استانی را در اختیار دارد افزود: تخصیص اعتبارات بیشتر به ویژه برای نوسازی و تهیه تجهیزات فنی، بهبود شرایط کارکنان، نوسازی فرستنده ها و تامین نقدینگی از مهم ترین دغدغه ها و مشکلات مالی این مرکز می باشد.
گفتنی است در پایان یک نشست پرسش و پاسخ با حضور کارکنان صدا وسیمای خراسان رضوی و مدیران منابع مالی و سرمایه استانی رسانه ملی در خصوص بیمه کارکنان نیروهای غیر رسمی، احتساب سنوات بازنشستگان، بکارگیری مجدد نیروهای باز نشسته، پرداخت حقوق کارکنان و... برگزار شد که بیان توانمندی ها و انواع تولیدات تلویزیونی خبری، رادیویی و ضرورت تامین مالی برای جذب نیروهای متخصص و تولید برنامه های فاخر در عرصه تولیدات نمایشی، از درخواست های مرکز خراسان رضوی از معاون مالی صدا و سیما در این نشست بود.