رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

معرفی فرمانده جدید بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

معرفی فرمانده جدید بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی

فرمانده بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی معرفی شد.

جلسه معارفه فرمانده بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع)، رئیس بسیج رسانه ملی  و مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) در این جلسه گفت:بسیج بدنه ی فعال مردم و خط مقدم جبهه مردمی  در مقابل دشمنان  است.
 
سردار سرتیپ پاسدار نظری با اشاره به اینکه بسیج باید در همه عرصه ها بویژه عرصه فرهنگی  حضور فعال داشته باشد افزود: بسیج صدا و سیما باید در این عرصه جهت دهنده و نقش آفرین باشد و  با فریب ها و نیرنگ های استکبار جهانی مقابله کند.
 
 رئیس بسیج رسانه ملی نیز در این جلسه  خراسان رضوی را تقویت کننده عقبه فکری انقلاب اسلامی دانست و افزود :  محور اصلی فعالیتهای بسیج سازمان صدا وسیما ، افول قدرت جهانی آمریکا در حوزه نرم و سخت  است  .
رحمتی با اشاره به نزدیک شدن جشن های چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی  افزود   سیاست کاری و رویکرد فرهنگی  رسانه ملی در چهل سال دوم انقلاب در حال تدوین است .
 
 مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: بسیج رسانه  باید به عنوان یک مرجع قابل اتکا ، قوی و تاثیر گذار در تولید محتوا باشد.
نصرپور با اشاره به ارتقا فکری همکاران انقلابی به ویژه برنامه سازان افزود: بسیج باید با تشکیل نشست های هم اندیشی و خردورزی، در جهت بصیرت افزایی بیشتر در بین همکاران و در سطح جامعه گام بردارد
وی بر تشکیل قرار گاه رسانه ای راهیان نور برای تولید برنامه های مناسب و هدایت و مدیریت تیم های مستندساز تاکید کرد و افزود  ساخت برنامه های تاثیرگذار رادیویی و تلویزیونی بر مبنای بسیج و تفکر بسیجی باید هرچه بیشتر در دستور کار قرار گیرد.
 
 در پایان این مراسم قاسم فرودی به عنوان فرمانده بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی معرفی و از تلاشهای علیرضا آینه دار فرمانده قبلی و صادق پاشایی پیشکسوت بسیجی تقدیر شد.
همچنین پس از این مراسم ساختمان بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی با حضور میهمانان رسما افتتاح شد.