Skip to Content

معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور شنا و کسب ۲ مدال توسط بانوان کاراته‌کا در جام ایران زمین

معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور شنا و کسب ۲ مدال توسط بانوان کاراته‌کا در جام ایران زمین

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شنا مردان ناشنوا با معرفی نفرات برتر در تهران به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور شنا و کسب ۲ مدال توسط بانوان کاراته‌کا در جام ایران زمین

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شنا ناشنوایان در بخش مردان با حضور 8 تیم از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، هرمزگان، اصفهان، البرز، کردستان و زنجان در استخر سلمان فارسی برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

100 متر آزاد:

1- قاسم مقیسه از استان تهران

2- مهدی اکبرخواه از استان تهران

3- سهند سلیمان فلاح از استان تهران

50 متر آزاد:

1- حامد آقامحمد نظری از استان تهران

2- شورش میرزایی از استان کردستان

3- جواد صداقتی از استان خراسان رضوی

100متر قورباغه:

1- علی محمود خلخالی از استان تهران

2- محمد رحیمی از استان تهران

3- هادی قاصدی از استان البرز

50 متر قورباغه:

1- مهراد کشاورز از استان تهران

2- علی محمود خلخالی از استان تهران

3- حسام عزیزی از استان زنجان

100 متر کرال پشت:

1- قاسم مقیسه از استان تهران

2- امیرعلی شرمی از استان تهران

3- اصلان رزمجویی از استان فارس

50 متر کرال پشت:

1- امیرعلی شرمی از استان تهران

2- حامد آقامحمد نظری از استان تهران

3- سهند سلیمان فلاح از استان تهران

50 متر پروانه:

1- مهراد کشاورز از استان تهران

2- شورش میرزایی از استان کردستان

3- امین قرنلی از استان تهران

4×50 متر تیمی:

1- محمد علی‌اکبر خواه، امین قرنلی، مهراد کشاورز و حامد آقا محمد نظری (تهران الف)

2- قاسم مقیسه، امیرعلی شرمی، علی محمود خلخالی و محمد رحیمی (تهران ب)

3- محسن زارع، بهنام علیزاده، علی ده بزرگی و مجید خرسندی (البرز)

* کسب دو مقام برنز بانوان ناشنوا در مسابقات جام ایران زمین کاراته

دهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام ایران زمین کاراته با حضور کشورهای عراق، افغانستان، آذربایجان،‌ پاکستان و 4 تیم از ایران برگزار شد که بانوان ناشنوا به دو مقام سومی دست یافتند. آذر گران در وزن 68+ بخش کومیته و سمانه برجی در بخش کاتا به مقام سوم دست یافتند.

تیم‌های ملی مردان و بانوان ناشنوا برای نخستین بار در این مسابقات شرکت کردند.