رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

من هم بانی سفره افطاری می‌شوم - محتوای خبر

 

 

متن خبر

من هم بانی سفره افطاری می‌شوم

سفره‌های افطاری «من هم بانی ام» با مشارکت مردم، سازمان‌های دولتی و غیردولتی برای رسیدگی به معیشت محرومان در ماه مبارک رمضان برپا می‌شود.

سلمان دانشور، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی گفت: سفره افطاری «من هم بانی‌ام» با مشارکت مردم، سازمان‌های دولتی و غیردولتی برای رسیدگی به معیشت محرومان در ماه مبارک رمضان برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه در این طرح دستگاه‌های مختلف آمادگی خود را بر پایی سفره افطاری و تهیه سبد کالا برای مددجویان اعلام می‌کنند، ابراز کرد: برای برپایی سفره افطاری هر دستگاهی که تمایل به مشارکت در این طرح را دارد، باید هزینه برپایی سفره افطار را برای ۲۰۰ نفر برعهده بگیرد.
دانشور با اشاره به اینکه علاوه براین دستگاه‌های متقاضی برای شرکت در این طرح می‌توانند، تهیه بسته سبد کالا را برای خانواده محرومان برعهده بگیرند، عنوان کرد: در این طرح هر سازمان یک سفره افطاری را برعهده می‌گیرد، که به این شکل ۳۰ سفره افطار در ماه مبارک رمضان به همت مردم و دستگاه‌های مختلف برای محرومان جامعه برپا خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی ادامه داد:  برای تأمین سبد کالا، به ازای هر خانوار  یک میلیون ریال، تهیه و توزیع غذای گرم برای هر مددجو ۱۰۰ هزار ریال، هزینه دارد که در این طرح به جز دستگاه‌های مختلف مردم نیز می‌توانند مشارکت داشته باشند.
وی افزود: مردم روزه‌دار می‌توانند برای شرکت در این طرح معنوی، مبلغ مورد نظر خود را به  شماره حساب ۰۱۰۲۲۴۴۰۶۰۰۰ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۱۱۱۱ به شماره شناسه ۲۹۶۲۴ واریز کنند.
دانشور گفت: شماره تلفن ۳۲۲۸۰۵۸۵ نیز برای پاسخگویی به سوالات خیران آماده است.