رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

مهار کامل آتش سوزی هتل روتانا در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

مهار کامل آتش سوزی هتل روتانا در مشهد

مهار کامل آتش سوزی هتل روتانا در مشهد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: این حریق ظهر امروز در هتل 20 در حال ساخت در خیابان امام رضا مشهد به نام هتل روتانا به وقوع پیوست و با این که امکان عملیات با خودرو های نردبان و پلت فوم نبود، آتش نشانان با استفاده از مانیتور های زمینی و خودرویی و همچنین اجرای عملیات آبرسانی در ارتفاع و ورود به داخل ساختمان موفق به اطفای آتش شدند هر چند افت فشار آب محدودیت عملیات را در پی داشت.
آتشپاد حسن جعفری با بیان اینکه کانون حریق ضلع غربی این مجموعه بود، افزود: استقرار خودرو های نردبان و پلت فرم فقط در ضلع شرقی واقع در خیابان امام رضا علیه السّلام این مجموعه ممکن بود که برای انجام عملیات احتمالی از این ضلع، خودروها در آماده باش بودند.

این مقام مسئول در آتش نشانی همچنین گفت: آتش نشانان با بیش از 65 خودروی آتش‌ نشانی با 200 آتش نشان در محل حادثه مستقر شدند و با سرعت عمل خود از پیشروی حریق از ضلع غربی به دیگر قسمت ها جلوگیری کردند و خوشبختانه به هیچ یک از شهروندان آسیبی وارد نشد.

جعفری افزود: در عملیات اطفای حریق پنج نفر از آتش نشانان مصدوم شدند. او گفت: عملیات کاوش در محل همچنان ادامه دارد. هتل روتانا که هتلی در حال ساخت است در خیابان امام رضا علیه السّلام قرار دارد.