سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

موج بیداری - تولیدات رادیو

 

 

برنامه های رادیو

موج بیداری

Loading the player...

مقام معظم رهبری سال 97 را به عنوان سال حمایت از تولید کالای ایرانی نام گذاری کردند.  در بین همه عوامل موثری که در تحقق و عینیت بخشیدن به جنبش حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی می‌توان برشمرد، نقش نهادهای مردمی پر رنگ است. بسیج، گروه‌های جهادی، نهادهای مردمی، سازمان‌ها و موسسات خیریه از جمله این نهادها محسوب می‌شوند که دارای پتانسیل تاثیرگذاری در فعلیت یافتن این اصل و تبدیل آن به یک فرهنگ ملی هستند. از میان همه عوامل برشمرده، «بسیج» به دلیل ماهیت و ویژگی‌های منحصر به فردش قادر است تا بیشترین تاثیرگذاری را در مردم و تحقق جنبش‌های مردمی داشته باشد. 

فرهنگ بسیج به عنوان فرهنگی آزمون پس داده و موفق در عرصه جهاد نظامی و هشت سال دفاع مقدس اینک نیز با همان روحیه و تفکری که توانست جنگ را اداره کند می‌تواند در عرصه جهاد اقتصادی به آرمان‌های انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشاند. همانگونه که فرهنگ بسیج در سطح مردمی و جامعه قادر است تا منجر به حرکت‌های خودجوش توده‌های مردمی برای نیل به اهداف و آرمان‌ها شود، در سطح مدیران و بدنه دولت نیز می‌تواند منشاء تحولات عظیمی به نفع انقلاب و اهدافش شود

در همین راستا، صدای خراسان رضوی ، اقدام به تهیه و تولید برنامه "موج بیداری" با رویکرد نقش بسیج در حمایت از تولید داخلی نموده است.

 

بخش‌ها:

 آرم و آنونس                                

گزارش/ معرّفی فعّالیّت‌های بسیج 

گفتگو/ با نخبگان و فعّالان اجتماعی، بسیجیان موفّق و نخبه در زمینه‌های مختلف اجتماعی

تبیین فرهنگ کار و تلاش و شکوفایی و سازندگی 

موسیقی و سرود

 

تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده: سمانه رفیعی

صدابردار: مهدی افتخاری

نویسنده: اکرم خیابانی

گزارشگر: جواد حسن زادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ