جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

موج بیداری - تولیدات رادیو

 

 

برنامه های رادیو

موج بیداری

تهیه کننده: سمانه رفیعی

صدابردار: مهدی افتخاری

نویسنده: اکرم خیابانی

گزارشگر: جواد حسن زاده

مقام معظم رهبری می فرمایند:

"از جمله اساسی ترین کارهایی که بر عهده بسیج است و در بافت درونی هویت بسیج دخالت دارد، عبارت است از حمایت و دفاع از اصول مسلم و تغییر پذیر اسلامی. اینجا بسیج یک نقش فرادوره ای پیدا می کند." 

فرهنگ بسیج به عنوان فرهنگی آزمون پس داده و موفق در عرصه جهاد نظامی و هشت سال دفاع مقدس اینک نیز با همان روحیه و تفکری که توانست جنگ را اداره کند می‌تواند در عرصه جهاد اقتصادی به آرمان‌های انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشاند. همانگونه که فرهنگ بسیج در سطح مردمی و جامعه قادر است تا منجر به حرکت‌های خودجوش توده‌های مردمی برای نیل به اهداف و آرمان‌ها شود، در سطح مدیران و بدنه دولت نیز می‌تواند منشاء تحولات عظیمی به نفع انقلاب و اهدافش شود.

جهاد واژه ای است که خستگی نمی شناسد و این سیر همچنان ادامه دارد. جهادگران بسیجی همواره در همه عرصه های خدمت رسانی حاضر و در کنار مردم  بوده اند و خالصانه برای خدا و خلقش کرده اند. یک نمونه از این عرصه های خدمت رسانی ، سیل ویرانگری است که در ابتدای سال 98 اتفاق افتاد و در  شهرهای سیل زده، بسیجیان غیرتمند از سراسر ایران حاضر شده به امدادرسانی پرداختند.

برنامه رادیوئی "موج بیداری"، کاری از رادیو خراسان رضوی، عرصه های مختلف فعالیت بسیج و بسیجیان را واکاوی می کند. با پخش بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج، انتظارات معظم له از بسیجیان را بازگو می کند و با گفتگو با بسیجیان موفق و نخبه، آنها را بیشتر به جامعه معرفی می کند.

شما می توانید روزهای زوج ساعت 16:20شنونده این برنامه باشید.

سال تولید: 1398