رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید ... - تولیدات ویژه وب

 

 

ویژه های وب

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید ...

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید ...به سیاق هر سال برای مردم مشهد مقدس و زائران امام رئوف علیه السلام، بهار با رنگ و بوی متفاوتی حلول می‌کند و میزبانی از رهبری حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و بهره گیری از منویات و رهنمودهایشان توفیق بزرگی به شمار می آید.

مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید

که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید 

آغاز سال 1398 و اولین روز فروردین مقارن با ایام البیض ماه رجب المرجب، فصل شکوفایی طبیعت را با بهار دعا و نیایش پیوند می زند و شمیم دل انگیز مناجات و رایحه روح بخش بندگی خدا، جان‌های مشتاقان را نوازش می‌دهد.

آنچه برکت این تقارن مبارک را برای ما بیشتر و باشکوه‌تر جلوه می‌نماید درک این ایام نورانی در جوار مضجع شریف رضوی و در ماه زیارتی خاصه امام هشتم (ع) است .

به سیاق هر سال برای  مردم مشهد مقدس و زائران امام رئوف علیه السلام، بهار با رنگ و بوی متفاوتی حلول می‌کند و  میزبانی از رهبری حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و بهره گیری از منویات و رهنمودهایشان، که در واقع تبیین رویکردها و جهت گیری های سالیانه جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام در قبال موضوعات و مسائل پیش رو است، توفیق بزرگی به شمار می رود که خدای متعال به علت مجاورت با حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) نصیب ما کرده است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.