رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

میثاقیان: در شهر خودمان هوادار نداریم - محتوای خبر

 

 

متن خبر

میثاقیان: در شهر خودمان هوادار نداریم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌ جامگان مشهد گفت: مشکل تیم ما این است که در شهر خودمان هوادار نداریم و تعداد کمی برای بازی‌ های تیم به ورزشگاه ثامن الائمه می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، اکبر میثاقیان عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: بعد ازدر شهر خودمان هوادار نداریم شکست مقابل گسترش فولاد حالا درصدد این هستیم تا بتوانیم در خانه به برد برسیم و آن باخت را جبران کنیم.

وی ادامه داد: هر چقدر از لیگ برتر می‌ گذرد بازی‌ ها نیز سخت‌ تر می‌ شود اما تیم ما برای اینکه وضعیت خود را در میانه‌ های جدول حفظ کند باید در بازی‌ های خانگی هم نتیجه بگیرد.

میثاقیان درباره نتایج هفته‌ های گذشته تیمش و نگرانی هواداران مشهدی نیز گفت: مشکل تیم ما این است که در شهر خودمان هوادار نداریم و تعداد کمی برای بازی‌ های تیم به ورزشگاه ثامن مشهد می‌ آیند.

او افزود: وقتی تماشگر کم می‌ آید فوتبال هم لذت ندارد، هواداران باید در روزهای سخت هم کنار تیم باشند و امیدوارم در این بازی هواداران بیشتری از تیم خود حمایت کنند.

سرمربی سیاه‌ جامگان ادامه داد: به هر شکل بازیکنان من در همه بازی‌ ها تلاش می‌ کنند و از جان خود مایه می‌ گذارند، برای ما بازی‌ های خارج از خانه و داخل خانه فرقی ندارد چرا که همه بازیکنان با جان و دل بازی می‌ کنند.

سرمربی تیم پیکان در این نشست گفت: ما در طول هفته بر روی تمرکز بازیکنان تیم کار کردیم و ذهن آنها را برای این بازی آماده کردیم. 
مجید جلالی افزود: تیم ما شایستگی خود را در بازی های گذشته نشان داده است و ما در بازی فردا به دنبال برد هستیم .
او خاطر نشان کرد: ما تیم حریف را به خوبی آنالیز کردیم و میدانیم با تیم خوبی روبرو هستیم.

دیدار تیم های فوتبال سیاه جامگان و پیکان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 16 و 45 دقیقه امروز در زمین چمن ثامن الائمه مشهد آغاز می شود.