سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

میراث ماندگار ویژه هفته بسیج - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

میراث ماندگار ویژه هفته بسیج

تهیه کننده:عباس غلامپور
نویسنده و گارگردان:رضا سالار
تصویر بردار:هادی حلوی
صدابردار:محمد مهدی مهدی زاده
دستیار تهیه:سعید نبی زاده

در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام، زیرا که گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده[اند]. اگر ندای دلنشین تفکر بسیجی در کشور طنین انداز شد، چشم طمعِ دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد.

امام خمینی (ره)

امروز همه جوانان ما، پیروان ما، دانشجویان ما، روحانیون ما، بزرگان ما و کوچکان ما فهمیدند که سعادتشان در این است که اسلام را با بصیرت و روشن بینی و با خردمندی بفهمند و آن را به کار گیرند تا بتوانند از دشمنی ها کم کنند و این همان بسیج است؛ حقیقت بسیج یعنی این.

امام خامنه ای

بسیجی ضمیری روشن و زبانی ذاکر و شاکر را همچون صدفی که گوهری از ایمان و بینش در درون دارد، از لغزش ها حفظ کرده است. او پیروزیش در جهاد اصغر را مرهون سعی و تلاشش در جهاد اکبر می داند. او خطر نفس امّاره، نفسی که به بدی فرمان می دهد، آویزه گوش کرده است و می داند قصد رستگاری و فلاح نه تنها او را از اجتماع و جامعه برکنار نباید بکند، بلکه با هدفی الهی و با آگاهی و تدبیر باید برای سازندگی، وارد جامعه شود.

بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است به اعتراف دوست و دشمن، مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب و کشور شده است. گواهان و شواهد نشان می دهد بسیج هنوز توانمندی های ناشناخته فراوانی دارد، و اگر شناخته شود و مورد تکریم و حمایت و هدایت و مدیریت قرار گیرد، می توان از قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج، برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره مند شد، از این توانمندی ها می توان در امور اقتصادی فرهنگی و رفاهی ـ اجتماعی و دیگر زمینه ها که باید شناخته شود، استفاده نمود. بسیج بهترین پشتوانه علمی و فرهنگی و دفاعی برای آینده نظام مقدس الهی است.

به مناسبت هفته بسیج و به منظور به نمایش گذاشتن بخشی از ظرفیت ها و توانمندیهای بسیجیان در عرصه های گوناگون، گروه گروه ایثار و بسیج صدا و سیمای  مرکز خراسان رضوی، اقدام به تولید ویژه برنامه ای با عنوان "میراث ماندگار " نموده است.

در این برنامه، عوامل سازنده به میان بسیجیان موفق و توانمند در حوزه های گوناگون آموزشی؛ صنعتی؛ ورزشی؛ هنری؛ فنی و سایر زمینه های گوناگون تخصصی رفته و توفیقات آنان را به تصویر می کشد.

سایر بخش های این برنامه عبارتند از: دعوت از میهمان (بسیجیان موفق به صورت زنده)، فرمایشات امام و رهبری در خصوص بسیج؛ معرفی کتاب های مفید در این خصوص ؛ معرفی شهدای بسیجی و ...

 

 

 

سال تولید: 1397


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون