رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

نتیجه بازی تیم فوتسال بانوان سیاه جامگان خراسان رضوی و تیم پالایش نفت آبادان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

نتیجه بازی تیم فوتسال بانوان سیاه جامگان خراسان رضوی و تیم پالایش نفت آبادان

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی، این بازی  در دور رفت هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور با نتیجهباخت نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال بانوان 8 بر 4 به سود تیم پالایش نفت آبادان در سالن شهید بهشتی مشهد پایان یافت.
فاطمه شریف سرمربی تیم فوتسال بانوان سیاه جامگان خراسان رضوی گفت : بازیکنان این تیم با به کارگیری همه تلاش خود تواستند مقابل تیم پرقدرت پالایش نفت آبادان که از ابتدای لیگ گلی از حریفان دریافت نکرده بود چهار گل را راهی دروازه حریف کنند. 
او با اشاره به اینکه بازیکنان تیم سیاه جامگان بازیکنان بسیار جوان وبا انگیزه هستند ابراز امیدواری کرد با جدیت و تلاش بیشتر در بازی های بعدی پیروز میدان باشند .
جدیدی زاده سرمربی تیم پالایش نفت آبادان هم با اشاره به بازی سخت امروز از حضور گسترده تماشاچیان و میزبانی تیم سیاه جامگان خراسان رضوی قدردانی کرد.
هم اکنون تیم پالایش نفت ابادان در صدر جدول لیگ برتر فوتسال بانوان کشور است و تیم سیاه جامگان در رده چهارم این رقابتها قراردارد.
 12 تیم در لیگ برتر فوتسال لیگ برتر بانوان کشور حضور دارند که سه تیم برتر این رقابتها به مسابقات بین المللی اعزام می شوند.