رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

نشست جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای خراسان رضوی و فعالان رسانه ای - محتوای خبر

 

 

متن خبر

نشست جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای خراسان رضوی و فعالان رسانه ای

با هدف گفتگو درباره دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در رسانه ها جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای خراسان رضوی و فعالان رسانه ای گرد هم آمدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز خراسان رضوی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیماینشست جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای خراسان رضوی و فعالان رسانه ای استان مرکز خراسان رضوی و فعالان رسانه ای استان نشستی مشترک برگزار کردند . 
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی در این نشست گفت : رسانه‌ها برای بیان دستاوردهای نظام و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان باید تحلیل درست و جامع از تهدیدات و فرصت ها داشته باشند و توطئه‌های دشمنان نظام را بشناسند . 
محسن نصرپور افزود : انعکاس دغدغه های مردم در رسانه‌های مختلف استان و رفع شبهات و بیان توانمندی ها و ایجاد روحیه نشاط و شادی از وظایف رسانه‌ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. 
حجت الاسلام و المسلمین سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نیز گفت : انقلاب اسلامی دوران وعرصه های مختلف دارد که بیان دستاوردهای نظام شامل بیان عزت و عظمت مردم ایران ، ارزش های ایثار،  شهادت و اقتدار و پیشرفت کشور در رسانه‌ها از آن جمله است.

موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی هم در این جلسه گفت: رسانه ها با نوآوری و روش‌های هنری می‌توانند دستاوردهای نظام از جمله استقلال، عزت و هویت ملی را به خوبی برای مردم تشریح کنند.

در این جلسه جمعی از برنامه سازان و فعالان رسانه ها دغدغه ها و راهکارهای خود را برای انعکاس مطلوب دستاوردهای نظام در چهار دهه گذشته بیان کردند.