Skip to Content

نشست مجمع مرکزی سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشورر/ سردار نقدی: باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی همه ظرفیتها را فعال کرد. اقتصاد مقاومتی یک امر قابل اجراست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: / سردار نقدی: در اقتصاد مقاومتی بسیج اصناف می‌تواند نقش موثر خود را انجام دهد

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، سردار محمدرضا نقدی امروز در مراسم پایانی اجلاسسردار نقدی: تعامل با آمریکا اقتصاد را به قهقرا می برد دو سالانه سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور در مشهد گفت: نگاه به کشورهای خارجی علت سستی در اقتصاد مقاومتی است. وی افزود: باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی همه ظرفیتها را فعال کرد و این امر زمانی میسر است که نگاهی به دیگر کشورها نداشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: اقتصاد مقاومتی یک امر قابل اجراست و هیچ دانشمند شاخص و اقتصاددان داخلی یا خارجی آن را رد نکرده است.

سردار نقدی گفت: اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس حضور فعال داشته اند و در خط مقدم خلق حماسه بیش از 10 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند و در موضوع اقتصاد مقاومتی نیز بسیج اصناف می تواند نقش موثر خود را انجام دهد.

سردار نقدی افزود: بسیجیان در عرصه اقتصاد مقاومتی هر کجا ورود پیدا کردند و دیگران را نیز آموزش دادند نقش موثر خود را در افزایش آمار تولید و اشتغالزایی نشان داده اند.

نشست سه روزه مجمع مرکزی سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور که از نهم آبان ماه در مشهد آغاز شده بود؛ امروز به کار خود پایان داد.