رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

نشست هم اندیشی صنعت و رسانه ملی - گزارش تصویری - محتوای خبر

 

 

متن خبر

نشست هم اندیشی صنعت و رسانه ملی - گزارش تصویری

نشست هم اندیشی صنعت و صداوسیما ، با حضور جمعی از فعالان عرصه اقتصاد و تولید و مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

 

نشست هم اندیشی صنعت و رسانه ملی

محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در این نشست گفت دفاع از سیاست های نظام در حوزه اقتصادی حمایت از تولید داخلی و تولید دانش بنیان از وظایف رسانه ملی است و صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی با همکاری صنعت و معدن استان آمادگی دارد برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی با رویکرد امید آفرینی تولید کند.
مدیرکل خراسان رضوی افزود: آسیب شناسی در راستای رفع مشکلات و محدودیت های تولید کالای ایرانی با کیفیت و تقویت نقاط قوت ومعرفی ظرفیت ها و بسترهای موجود داخلی و حمایت از بخش خصوصی و مشاغل کوچک و خانگی و صنایع کوچک و کار آفرینان و صاحبان نو آوری و خلاقیت از اهم برنامه های پیش رو صداوسیما می باشد .
آقای نصرپور گفت رسانه ها نقش محوری در ایجاد شور و انگیزه در مخاطبان جهت ایجاد تعهد به مصرف کالاهای ایرانی دارند .
مدیرکل صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی هم در این نشست گفت رسانه ملی می‌تواند مردم را تشویق کند تا منابع مالی خود را برای سرمایه‌گذاری به حوزه صنعت و معدن هدایت کنند .
خانم علیرضایی افزود گام بعدی صدا و سیما برای حمایت از تولید ، توجه به ظرفیت های اقتصادی ، صنعتی و تجاری به جای تنها بیان مشکلات است.
حسینی رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان و جمعی از فعالان تولیدی و صنعتی استان در این جلسه انتظارات خود را از رسانه ملی بیان کردند:
معرفی واحدهای تولیدی موفق، توجه به تولید دانش بنیان، پیگیری مشکلات چرخه تولید در استان، مقابله با موازی‌کاری دستگاه‌های اجرایی، لزوم تغییر قوانین در مسیر تسهیل چرخه تولید و عدم ثبات اقتصادی در نرخ ارز، از جمله دغدغه ها و درخواست های مدیران حوزه تولید بود که از صدا و سیمای مرکز خراسان انتظار پیگیری دارند.
 

عکاس: محسن رحیمی عنبران