رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

نشست هیاتهای ورزشی خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیما - محتوای خبر

 

 

متن خبر

نشست هیاتهای ورزشی خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیما

نشست هیات‌ های ورزشی استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ ها به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات ورزش‌ های همگانی در نشست مشترک روسای هیات‌ های نشست هیات های ورزشی خراسان رضوی با مدیر کل صدا وسیماورزشی استان‌ ها و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ ها گفت: در حوزه ورزش همگانی، در برخی شهرستان‌ ها فعالیت‌ های خوبی صورت گرفته اما این فعالیت‌ ها در همه شهرستان‌ ها یکسان نیست.

آذریان افزود: پایگاه‌ های بسیج نقشی اساسی در پیشبرد همگانی شدن ورزش دارند و شورای عالی ورزش همگانی نیز باید در همه شهرستان‌ ها برگزار شود.
مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی هم گفت: با پوشش اخبار و فعالیت‌ های ورزشی، مردم و به خصوص جوانان به برنامه‌ های صدا و سیما جذب می‌ شوند.
محسن نصرپور در گردهمایی روسای هیات های ورزشی استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها که با حضور معاونان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد، افزود: رسانه ملی خود را در توسعه ملی و ارتقاء فرهنگی جامعه ملزم می‌ داند و ورزش را در این حوزه امری مهم می‌ داند و برای پوشش فعالیت‌ ها و اطلاع رسانی تاثیرات ورزش بر جامعه برنامه‌ های ویژه دارد.
او اظهار داشت: یکی از نیاز های امروز ورزش توجه به بخش خصوصی و ورود آن به ورزش است و در این حوزه صدا و سیما با حمایت و تقویت بخش خصوصی بستر را برای ورود آن به ورزش فراهم می کند.
نصر پور درباره ورزش بانوان و همچنین ورزش در شهرستان ها نیز افزود: در بخش بانوان باید به مظلومیت آن اشاره کنیم، بانوان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند و تاثیر به سزایی در کانون خانواده دارند و طبیعتا نیاز مند توجه بیشتر هستند.

در پایان این نشست تعدادی از روسای هیات ها، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و خبرنگاران به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون حوزه ورزش و رسانه پرداختند.