رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

نصب 20 سازه متحرک برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر - محتوای خبر

 

 

متن خبر

نصب 20 سازه متحرک برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از نصب 20 سازه متحرک برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر در معابر مشهد خبر داد.

نصب 20 سازه متحرک برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  ازمشهد؛ احمد محبی در خصوص تمهیدات شهرداری مشهد برای تبلیغات محیطی نامزدهای انتخاباتی گفت: در حال حاضر ظرفیت سازه‌های تبلیغاتی سازمان میادین به منظور تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر در اختیاز سازمان فرهنگی است.
وی افزود: همچنین سازه‌های تبلیغاتی روی پل‌های عابر پیاده، بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری در اختیار بخش خصوصی است و از آن برای تبلیغات نامزدها استفاده نمی‌شود و برای آن برنامه‌ای نداریم.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: از این سازه‌ها شامل بیلبوردها، تلویزیون‌های شهری و پل‌های عابر پیاده برای حضور پرشور مردم در انتخابات استفاده می‌شود.
محبی از ایجاد سازه متحرک برای تبلیغات انتخابات خبر داد و گفت: در این راستا 20 سازه متحرک در اختیار سازمان فرهنگی شهرداری قرار گرفته است تا در معابر شهر نصب شود.
وی خاطرنشان کرد: این سازه‌های تبلغاتی در معابر مختلف مشهد نصب خواهد شد که ستادهای انتخاباتی می‌توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.