سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه عکس و پوستر با محور سردار شهید سلیمانی در سوریه برپا می‌شود نمایشگاه عکس و پوستر با محور سردار شهید سلیمانی در سوریه برپا می‌شود - نمایشگر محتوای خبر

 

 

نمایشگاه عکس و پوستر با محور سردار شهید سلیمانی در سوریه برپا می‌شود نمایشگاه عکس و پوستر با محور سردار شهید سلیمانی در سوریه برپا می‌شود

همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار سلحشور جبهه مقاومت؛ سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نمایشگاه‌های عکس و پوستر «فقط برای خدا» و «روایت عشق» در سوریه برپا می‌شود.

 

 به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلحشور جبهه مقاومت؛ سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نمایشگاه‌های عکس و پوستر «فقط برای خدا» و «روایت عشق» در دو «فرهنگسرای ابورمانه» و «فرهنگسرای کفرسوسه» در پایتخت سوریه برگزار می‌شود.

این دو نمایشگاه توسط وزارت فرهنگ سوریه، اداره کل فرهنگ دمشق و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران و حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و در آن  مجموعه پوسترهای «فقط برای خدا» به همراه عکس‌های مراسم تشییع شهید سلیمانی در قالب نمایشگاه «روایت عشق» به نمایش درمی‌آید.

مجموعه پوسترهای «فقط برای خدا» توسط حوزه هنری استان کرمان تهیه شده و در آنها روایت‌هایی از سلوک و رفتار سردار سلیمانی تصویرسازی شده است. همچنین نمایشگاه عکس «روایت عشق» نیز شامل عکس‌هایی از مراسم تشییع میلیونی سردار گرانقدر عرصه جهاد و مقاومت است.