Skip to Content

هشدار معاون وزير ورزش و جوانان درباره فعاليت سايتهاي غير اخلاقي

هشدار معاون وزير ورزش و جوانان درباره فعاليت سايتهاي غير اخلاقي

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان درباره فعالیت سایتهای غیر اخلاقی هشدار داد .
دکتر محمود گلزاری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در استانداری خراسان رضوی بااابراز نگرانی از فعالیت 300 سایت غیراخلاقی و غیرقانونی همسریابی در کشور گفت:در این سایت ها مسائل خلاف اخلاق و قانون و ازدواج های موقت یک ساعته راه افتاده و تاکنون جلوی فعالیت کامل این سایتها گرفته نشده است .
وی افزود: برای پیشگیری از عواقب سو گرفتار شدن جوانان در دام های این سایتها، وزارت ورزش و جوانان با کمک موسسه تبیان سازمان تبلیغات اسلامی در حال راه اندازی سایت جدیدی با هدف همسریابی است که با روشی جدید در ثبت اطلاعات تشکیل می شود.
معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان افزود :این سایت در اوایل بهمن راه اندازی می شود و ویژگی آن این است که بجای جوانان، معرفهای آنها ویژگی و مشخصات جوانان را در آن ثبت می کنند و البته تعدادی روانشناس و مشاور ازدواج نیز با این سایت همکاری دارند.
وی افزود:امید است با راه اندازی این سایت، سالانه 100 هزار ازدواج به شیوه ای درست انجام و مشکل همسریابی جوانان تا حدودی حل شود.
معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان افزود:برای توسعه کشور به فعالیت اجتماعی جوانان نیاز داریم و نگاه دولت تقویت و توسعه سمنهای جوانان است و در برخی از استانها مثل ایلام استانداری مکانی را به فعالیت سمنهای جوانان اختصاص داده است.
او گفت: نخستین مرکز پیشگیری از خشونت کشور با همکاری شهرداری تهران راه اندازی می شود.
گلزاری افزود: در این مراکز یک دهم فعالیتها به درمان فردی و کار کلینیکی اختصاص دارد و 9 دهم دیگر فعالیتها به تشخیص عوامل ایجاد خشم در منطقه، برنامه های آموزشی کنترل و مهار خشم، ارائه سخنرانی و پخش نماهنگ اختصاص خواهد داشت.