رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

همایش پرچمداران بصیرت در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

همایش پرچمداران بصیرت در مشهد

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در همایش پرچمداران بصیرت ضمن اشاره به اینکه امروز کشور ما در موقعیت بسیار حساسی قرار گرفته است؛ گفت: همه ما باید در این شرایط وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی بیان کرد: حرکت در این خط سیاسی یعنی در موقعیت جامعه امروز، بیش از همه چیز موقعیت اسلام مهم استحضور در انتخابات پیش رو یک تکلیف است و در این شرایط بحرانی که تکفیری ها در مقابل اسلام با تمام حیله ایستادگی و مبارزه می کنند انتخاب یک فرد اصلح بسیار کارساز خواهد بود.
علم الهدی گفت: از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز مجموعه دولت های بسیاری خدمات ارزنده ای را به مردم ارایه کرده اند که همه اینها با انتخاب مردم بوده است.
آیت آلله نوری همدانی هم در این همایش ضمن اشاره به  اینکه اسلام یک دین جامع و کاملی است، بیان کرد: در مملکت اسلامی مردم نمی توانند نسبت به آینده خود بی تفاوت باشند و این امر باعث می شود که با حضور خود در انتخابات آینده خود را رقم می زنند.
این مرجع شیعه افزود: امام خمینی(ره) دین را به عرصه زندگی همه ما آوردند و  مردم را آگاه کردند و اکنون وظیفه ما است که در این مسیر گام های استواری برداریم.
آیت الله نوری همدانی افزود: از روزی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسیده است عده سعی دارند که با هر حیله ای که شده این انقلاب را مخدوش کنند و اکنون تمام توجه دنیای غرب به انتخابات پیش رو می باشد.
این همایش در حسینیه امام خمینی(ره) نیروی مقاومت بسیج مشهد برگزار شد.